Izaicini sevi!

Tavs starts sāksies tad, kad Tu pieteiksies. Un nākošā dienā aptuveni 5:00 pēc Latvijas laika, Tu saņemsi savu mazo mācību vielu un mazo dienas uzdevumu!

Par 21 dienas izaicinājumu

21 dienas e-pastu izaicinājums ir bezmaksas pašizaugsmes rīks ikvienam interesentam, kurš vēlas uzlabot savas dzīves kvalitāti un ir gatavs jauniem horizontiem.  Rūdīšanās skolas pamatlicējs Māris Žunda ir parūpējies par to, lai katrs no izaicinājuma dalībniekiem paraudzītos uz lietām no cita skatpunkta, vairāk iepazītu sevi un vidi sev apkārt. Ja arī Tavs mērķis ir mainīt savus ikdienas paradumus un izaicināt sevi, pievienojies!

Ieguvumi pieņemot izaicinājumu

Disciplīna

Iemācies disciplinēt sevi, veidojot veselīgu rutīnu un sekojot līdzi jaunajiem izaicinājuma uzdevumiem katru dienu. Uzdevumu izpilde pārbaudīta netiks, tādēļ katram dalībniekam nāksies disciplinēt sevi un sekot līdzi progresam.

Veselīgi ieradumi

Izaicinājuma laikā ikviens dalībnieks tiek aicināts savā dzīvē ieviest veselīgākus ieradumus, rūpēties par sevi, kā arī savu fizisko un mentālo veselību.

Sevis iepazīšana

var gadīties, ka izaicinājuma laikā iepazīsi sevi no jauna. Vairāki uzdevumi aicina dalībniekus apkopot savas domas, noskaņojumu un pašsajūtu, kas veicinās ceļu uz pašizaugsmi.

Jaunas atklāsmes

Viens no nozīmīgākajiem iemesliem, kādēļ dalībnieki piesakās izaicinājumam! Aktīvi piedaloties izaicinājumā, Tev būs iespēja uzzināt jaunu informāciju un faktus, vairāk iepazīstot Rūdīšanās skolu un tās konceptu.

Vēlies mācīties uzreiz?

Aplūko galvenos mācību virzienus!

Vima Hofa metode

Kādi ir galvenie ieguvumi no metodes praktizēšanas

1. Uzlabojas un aktivizējas ķermeņa imūnsistēma

2. Uzlabojas smadzeņu darbība un asinsrite

3. Uzlabojas koncentrēšanās spējas un pārliecība par saviem spēkiem

4. Palīdz aizmirst par diskomfortu aukstumā (peldoties, aukstā dušā, pastaigā ziemā, vēsās telpās u. c.)

5. Uzlabojas izturība pret stresu un miega kvalitāte

Kam ir piemērota šī metode

Šo metodi var praktizēt jebkurā vecumā: gan bērni, gan pieaugušie, gan seniori neatkarīgi no dzimuma vai fiziskās sagatavotības. Šī metode palīdzēs uzlabot gan fizisko, gan mentālo formu un ir populārākā izvēle mūsu sarakstā. Ideāls variants arī tiem, kuri vēlas sevi nedaudz izaicināt.

Darbs ar elpu (Oxygen Advantage metode)

Kādi ir galvenie ieguvumi no metodes praktizēšanas

1. Deguna un mutes elpošanas maksimizēšana

2. Kalnu apstākļu simulācija

3. Elpošanas biomehānikas uzlabošana

4. Plūsmas (flow) stāvokļa iegūšana un maksimāla fokusa un koncentrēšanas stāvokļa uz rezultātu iegūšana

5. Ātrāka atjaunošanās pēc fiziskās un darba slodzes!

Kam ir piemērota šī metode

Visiem, bet jo īpaši amatiera un augsta līmeņa sportistiem. Šīs metodes mērķis ir simulēt augstkalnes apstākļus, maksimizēt ieguvumus no deguna un mutes elpošanas, un uzlabot gāzu apmaiņu, lai uzlabotu rezultātus.

Teikums-Logo
Tele2-Logo
The-Beginnings-Restorani-Logo
ABB_Latvia_Logo

Lekcijas un treniņi uzņēmumiem

Lekciju mērķis ir iedrošināt un iedvesmot uzņēmuma kolektīvu aizdomāties par savām spējām, fizisko un mentālo veselību. Dalīsimies ar zināšanām un pieredzi. Lektors (Māris Žunda) iepazīstina ar konkrēto tēmu detalizēti, padziļināti par visām niansēm. Tā nav tikai teorija, bet būs arī praktisks pielietojums.

Treniņa formāts iekļauj to pašu lekciju formātu, papildinot to ar praktiskiem vingrinājumiem, atbilstoši lekcijas tēmai! Treniņa formāts ir gan grupu darbs, gan individuālais darbs.

Kas ir Rūdīšanās Skola?

Rūdīšanās skolas mērķis (misija) ir palīdzēt cilvēkam atgriezties pie viņa dabiskajām spējām sevi kontrolēt, kā daba viņu ir radījusi. Mācību programmas, notikumi, apmācības ir veids, kā dalāmies savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis efektīvāko versiju — kļūt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Mēs uzskatām, ka cilvēks un dators ir ļoti līdzīgi. Tos abus var ieprogrammēt. Kā arī, ikvienam savā dzīvē ir jārada kāda pievienotā vērtība. Rūdīšanās skola ir viens no veidiem, kā mēs varam radīt pievienoto vērtību pasaulei. izmantojot savas zināšanas un pieredzi, mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem sevi ieprogrammēt atpakaļ tā, kā daba mūs ir radījusi — ar mūsu dabiskajām spējām sevi kontrolēt un justies laimīgiem!

Man paveikt uzdevumus 21dienas garumā līdzēja tas, ka tie bija ļoti daudzveidīgi un arī īsi, vienkārši, nevarēja atrunāties, ka tam vai šim nesanāca laika. Iegūto pieredzi vērtēju visnotaļ pozitīvi, labs impulss turpināt ceļu draudzībā ar aukstumu.

Biju ļoti pateicīga par iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un pamēģināt ko jaunu! Tāpat arī pievienotie materiāli bija ļoti vērtīgi!

Pirms kursa uzsākšanas jau skaidri apzinājos, ka elpoju nepareizi. To es izjutu jau skriešanas laikā, izjūtot asas sāpes krūtīs un smagi elsojot caur muti. Apmācības man pavēra skatu uz citu pasauli. Nogurumu vairs neārstēju ar kārtējo kafijas krūzi, pieķeru sevi katru reizi, kad elpoju nepareizi. Elpošanas kursu es noteikti ieteiktu iziet ikvienam, jo iepriekš pat nenojautu, cik ļoti elpošana uzlabo dzīves kvalitāti. Neizsakāms paldies!

Lieliskas un vērtīgas mācības. Kad atbraucu no mācībām, bija enerģija visam vakaram, tas ir ļoti labs motivators turpināt un strādāt ar sevi. Pašam neticējās, ka asinsrite tomēr strādā un kaut kas ķermenī notiek. Mēs varam sajust, kas notiek ķermenī! Paldies par šo lielisko Vima Hofa mācību dienu.

Šīs apmācības sniedza ļoti vērtīgu teorētisku un praktisku ieskatu pareizas elpošanas paradumu ieviešanai, lai ilgtermiņā uzlabotu labsajūtu, pielāgošanos konkrētai dzīves situācijai (miera/enerģijas radīšana sev vajadzīgos brīžos), fizisko aktivitāšu veiktspējas uzlabošanu un kopumā būtisku dzīves kvalitātes celšanu.

Jautra komūna sevis uzlabošanai! Māris vienmēr parūpējās, lai visiem viss būsu skaidrs. Ļauj iepazīt jaunas sajūtas neko nespiežot. Tik cik pašam gribēšana un ticēšana varēšanai. Vienmēr kaut ko jaunu var uzzināt. Paldies par pasākumiem!

Blogs

Biežāk uzdotie jautājumi

Jauns bezmaksas izaicinājums ķermenim un prātam, kurš ilgst 21 dienas garumā, katru rītu plkst. 5:00 savā e-pastā saņemot mazus, darāmus, izglītojošus uzdevumus, kas palīdzēs mainīt Tavus paradumus, kā arī iepazīt tuvāk mūsu pārējo programmu saturu.

Izaicinājums sākas 15.10.2019., tomēr ikviens, kurš pievienosies vēlāk, saņems iespēju sākt izaicinājumu nākamajā dienā pēc pieteikšanās.

Mērķis? Mēs palīdzēsim Tev kļūt par sevis enerģiskāko un mentāli spēcīgāko versiju. Atceries, ka šie būs tikai pirmie soļi, bet noteikti neatstāšu novārtā un piedāvāšu izglītoties arī turpmāk. Uzdrošinies kopā ar mums!

Ņem vērā,ka norūdīšanās režīmu nosaka, ņemot vērā vecumu, individuālās īpatnības un veselības stāvokli, tāpēc es strādāju ar pieaugušajiem, lai viņi var vēlāk integrēt šīs zināšanas saviem bērniem.

Norūdīts cilvēks ir izturīgāks pret infekcijām, skābekļa nepietiekamību, viņam ilgāk saglabājas darbaspējas. Te arī rodas enerģija, prieks un laime, kad esam norūdīti.

Tieši tādēļ, ja jūti, ka kāds no uzdevumiem Tev rada pārāk lielu diskomfortu, iesakām samazināt intensitāti vai izvēlēties kādu vienkāršāku alternatīvu.

Lai pieteiktos izaicinājumam:

1) Meklē izaicinājuma pieteikšanās linku mūsu Facebook eventā

2) Reģistrējies pa tiešo mūsu mājaslapāieraksti savu epastu pieteikuma formā un pārliecinies, ka pievieno info@uzdrosinies.lv epastu pie drošiem sūtītājiem.

P.s. Ja nesaņem e-pastus, iesakām pārbaudīt “spam” un “abonēto e-pastu” mapes vai mēģini vēlreiz pieteikties jaunumiem, pieteikuma formā (šis īpaši raksturīgs inbox.lv lietotājiem).

Rūdīšanās skolas un izaicinājuma idejas autors ir Māris Žunda.

Viss sākās tolaik, kad Rūdīšanās skolas vadītājs Māris Žunda strādāja IT jomā. Toreiz viss šķita lieliski teorētiski, bet ne praktiski. Māris strādāja lieliskā uzņēmumā, starp lieliskiem kolēģiem, tomēr trūka enerģijas un dzīvesprieka. Tāpat arī veselības problēmas nebija retums.

Pagrieziena punkts bija Vima Hofa mācība, kas pārvērta Māra dzīvi līdz nepazīšanai…sekoja daudzu aizraujošu notikumu virkne. Protams, Māris kļuva par sevis labāku versiju. Tomēr šis process vēl nav beidzies, jo vienmēr ir kurp tiekties… Nu Māris un Rūdīšanās skola piedāvā arī Tev iemācīties justies un dzīvot labāk.

Māris ir Vima Hofa metodes treneris Baltijā, viņš ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības un profesionāls izaugsmes treneris, kā arī veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē.

Pievienojies jau esošajiem veselības entuziastiem mūsu Rūdīšanās skolas atbalsta grupā un dalies savās sajūtās un iedvesmā ar citiem.

Šī grupa lieliski noderēs arī tādā gadījumā, lai ātrāk saņemtu atbildi par kādu sev interesējošo jautājumu.

Lai uzzinātu pašu jaunāko informāciju, pieredzes stāstus, pētījumus un īpašos piedāvājumus, aicinām piesekot arī mūsu publiskajai Facebook lapai

Par mums runā!

Delfi-logo
TV3_Latvija_Logo_(5)
Shape-logo
logo
LR1-logo-RGB
lnt
imgpsh_fullsize-2-1-300x120
Diena_logo
TVNET_logo
>