Rūdīšanās skolaApmācībasPieredzes mācību ceļojumi ārzemēs
Pieredzes mācību ceļojumi ārzemēs

mācību ceļojumi – „Kļūsti par sevis labāku versiju”

Mērķtiecīgs treniņš trijos posmos: sagatavošanās un noslēgums Latvijā, septiņu dienu praktiskie treniņi Itālijā. Unikāla pieredze: elpošanas un meditācijas rīti, kalnu pastaigas, peldes kalnu ezeros, daba, svaigs gaiss. Unikāla aktīvās atpūtas pieredze ar sevis pārvarēšanu — mentālo un fizisko spēju un prasmju pilnveide.

Kam ir piemērots Itālijas mācību brauciens

Ikvienam, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju. Tas ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem jebkurā vecumā. Tas ir piemērots visiem, kas vēlas būtiski uzlabot savas dzīves kvalitāti: veselību, darbaspējas, mazināt stresu un citu ikdienas spriedzi, lai sajustu enerģijas pieplūdumu ķermenī. To augstu novērtēs tie, kuri vēlas dziļi apgūt Vima Hofa metodi un sākt to intensīvi praktizēt kopā ar treneri un domubiedriem.

Mūsu ceļojumi ir daudzkārt vairāk kā tikai atpūta. Tas ir mācību ceļojums vairākos posmos ar noteiktu mērķi trenēt un iepazīt sevi. Tas ir par mentālo un fizisko spēju attīstīšanu un pārbaudi. Tā ir unikāla aktīvās atpūtas pieredze caur sevis pārvarēšanu un izzināšanu. Mācību ceļojumi ir daudzpusīga apmācību programmu ar grupas braucienu ārzemēs, apmācības, treniņš, izaugsme, piedzīvojums, izaicinājums un aktīvā atpūta.

Šis ir daudzpusīgākais Rūdīšanās skolas piedāvājums, kā apgūt Vima Hofa metodi, ar teorētiskajām mācībām, praktiskajiem treniņiem, piedzīvojumiem, ceļojumiem, pastaigām, aukstuma izaicinājumiem, atpūtu, jaunu draudzību, izaugsmi, veselības uzlabošanu un kļūšanu par sevis labāku versiju. Tā būs iespēja fiziski un mentāli strādāt ar sevi, augt, atklāt sevī jaunas superspējas, iekšējo potenciālu un uguni un izprast, kā strādā aukstums un karstums, u. c.

Mācību braucienus organizē Rūdīšanās skola savu apmācību ietvaros. Rūdīšanās skola ir mācība par katru atsevišķi un visiem mums kopā. Mēs apkopojam dažādas pieredzes, lai veidotu savējo un veidotu jaunu apmācību produktu pasaules tirgū. Mēs mācam Vima Hofa (Wim Hof) metodi, kas apkopo vairākas prakses un ir pierādījusi sevi kā ātru, efektīvu un vienkāršu veidu sevis pilnveidošanai. Mēs integrējam pirts mācību un ieviešam jaunu treniņa veidu, kas palīdz atklāt mūsu aizmirstās spējas sevis kontrolē un pilnveidē fiziskā un mentālā līmenī.

Mācību ceļojumu koncepts:

 1. Sagatavošanās – šajā posmā mēs apgūsim Vima Hofa metodi, praktizēsim to, apgūsim elpošanu, aukstumu un prāta treniņu. Sagatavošanās posma mērķis ir novērtēt un sagatavot dalībnieku septiņu dienu fiziskajām un mentālajām nodarbībām Itālijā. Šis posms iekļauj dalību vienas die
 2. Ceļojuma laiks – šajā posmā mēs ejam dziļumā, niansēs un aktīvā darbībā uz vietas. Tā ir aktīvā daļa attiecībā uz visām jomām ko mēs mācam, tas ir fizisks un mentāls darbs ar sevi un grupu.
 3. Noslēgums – vienas dienas noslēguma tikšanās Latvijā. Šis ir posms, kurā mēs apkopojam piedzīvoto, iemācīto un iegūto. Sasniegtā un piedzīvotā svinības. Tikšanās diena, laiks un vieta tiks precizēta.

Ko sajutīs Tavs ķermenis un prāts

 • Tu uzlabosi un trenēsi savu elpošanas sistēmu
 • Iepazīsi senākās fizioloģiskās spējas ķermenī — spēju viegli pielāgoties aukstumam un karstumam
 • Sajutīsi nervu sistēmas darbību un mācīsies izprast atbildes reakciju
 • Tu sāksi citādi, izjusti fiziski un mentāli strādāt ar sevi
 • Tu atklāsi daudz jauna par sava prāta un ķermeņa spējām
 • Izmēģināsi savas jaunās prāta spējas darbībā
 • Atklāsi savas personīgās superspējas

Iespaidiem un zināšanām bagāta pieredze

 • Ik rītu sāksim ar elpošanas sesiju un meditāciju
 • Ik dienu dosimies pārvarēt dažādu grūtības pakāpju kalnu takas 10–15 km garumā
 • Peldēsimies kalnu ezeros 2000 m v. j. l.
 • Sagaidīsim saullēktu kalna virsotnē
 • Iepazīsim efektīvus atjaunošanās veidus pēc kalnu pastaigām, lai nākamajā dienā sajustu darbaspēju pieaugumu
 • Sasniegsim par 3000 m augstākas virsotnes, iegūstot kalnu pastaigu pieredzi
 • Izkāpsim no savas komforta zonas
 • Baudīsim burvīgus dabasskatus un svaigu Alpu gaisu
 • Visā mācību procesā strādāsim un būsim kopā ar motivētiem, līdzīgi domājošiem ļaudīm

Par notikumu vietu:

Kā saka paši itāļi, Livinjo ir neliels, bet pasakains ciematiņš, kur visas mājas ir uzbūvētas no koka un akmens. Tas atrodas 1800 m augstumā pie pašas Šveices robežas. Kūrorts ir jauns, bet veiksmīgi attīstās. Tu varēsi priecāties par dabas skaistumu un nodarboties ar sportu. Livinjo ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties.

TRENERIS MĀRIS ŽUNDA

Māris ir pašlaik vienīgais Vima Hofa metodes treneris Baltijā, kas ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Turklāt viņš ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt dzīvē teorētiskās zināšanas.

Viņš spēj vienpadsmit minūtes nosēdēt āliņģī, izteiksmīgi deklamēdams dzejoli, nulle grādos lietū un vējā vienos šortos noiet divdesmit piecus kilometrus un uz četrām minūtēm aizturēt elpu.>