Ar aukstumu jāsadraudzējas

Aukstums

21 dienas izaicinājums paradumu maiņai Piesakies bezmaksas izaicinājumam

Feb 08

Kaut arī peldes rudens un ziemas sezonā kļūst arvien iecienītākas un, pateicoties sociālajiem tīkliem, iedvesmo sadraudzēties ar aukstumu, tomēr, lai norūdītos, nav jālec āliņģī vai jāguļas ledus vannā. Pietiek sākt ar kontrastdušu. Jārūpējas arī par veselību kopumā – miegu, uzturu un fiziskajām aktivitātēm. Kustīgajiem salst mazāk!

Ja gribi būt vesels, justies labi fiziski un garīgi, izskatīties skaists un pilnvērtīgi dzīvot ilgāk, norūdies!

Mēdz teikt, ka nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Un, kaut arī latvietim tīk sūdzēties par vēlu pavasari, pārāk vēsu un arī pārāk karstu vasaru, kā arī slapju rudeni un nepareizu ziemu, visbiežāk bēdājamies par pelēcību un tumsu, ar laikapstākļiem attaisnojam savu neiecietību, nomāktību, laiskumu. Esot tuvumā dabai, vērojot norises un pārmaiņas tajā, sajūtot diennakts ritmu, arī cilvēka pašsajūta – gan fiziskā, gan emocionālā – ir labāka nekā pilsētas mūros vien dzīvojot. Bet ne vienmēr piespiest sevi izkūņoties no dīvāna ir vienkārši. Jāatrod motivācija doties ārā salā, drēgnumā. Lai nejustu diskomfortu ne ziemā, ne vasarā, jānorūdās – tas palīdz sadraudzēties gan ar salu, gan karstumu, atzīst aktīvās atpūtas un veselīga dzīvesveida entuziasti.

Pilnu rakstu lasi Diena.LV

Saņem rūdīšanās jaunumus un aktualitātes savā e-pastā! Pieteikties

Follow

About the Author

Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu Tev sasniegt savus mērķus.

>