Aukstummīlis Māris Žunda: Esam aizmirsuši par savu iekšējo pasauli un tās spēku

Aukstums

21 dienas izaicinājums paradumu maiņai Piesakies bezmaksas izaicinājumam

Mar 09

Māris Žunda ir Rūdīšanās skolas vadītājs un treneris, Vima Hofa metodes zinātājs, pirtnieks, koučs, Reiki un IT jomas profesionālis. Viņš nonācis pie atziņas, ka, gadiem ejot, cilvēkiem attīstoties, mēs esam izveidojuši daudz savādāku attieksmi pret dabu un dabas likumiem, kā rezultātā esam aizmirsuši par savu iekšējo pasauli un tās spēku.

Esam aizmirsuši ķermeņa dabīgo spēju izdzīvot grūtos apstākļos, jo tas mums vairs nav nepieciešams. Mēs visur meklējam komfortu un to viegli atrodam. Mums ir auksti – uzvelkam papildus drēbes, mums ir iesnas – meklējam zāles, bet neliekam ķermenim pašam pielāgoties apstākļiem un darām visu viņa vietā, iejaucoties ar dažāda veida ārējiem apstākļiem. Tādā veidā ar katru dienu, ar katru paaudzi mēs attālināmies no dabas un no sava iekšējā spēka. Un Māris ar lepnumu stāsta:”Es spēju 11 minūtes notupēt āliņģī. Esmu nogājis 25 km 0 grādos šortos, lietū un sniegotā laikā. Es spēju četras minūtes izturēt bez elpas un es regulāri eju garos pārgājienos un izaicinu sevi aukstuma un izturības priekšā. Bet svarīgākais, ka katrs to var sasniegt saviem spēkiem!”

Saņem rūdīšanās jaunumus un aktualitātes savā e-pastā! Pieteikties

Follow

About the Author

Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu Tev sasniegt savus mērķus.

>