LR2 Rīta Rosme kopā ar Rūdīšanās skolas vadītāju Māri Žundu!

Aukstums

21 dienas izaicinājums paradumu maiņai Piesakies bezmaksas izaicinājumam

Apr 09

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Maija nogalē Jelgavā norisināsies veselīga dzīvesveida festivāls HELSUS, kurš pulcēs vairāk nekā 200 Latvijas un ārvalstu meistaru un speciālistu, kas rūpējas par cilvēka ķermeņa un gara veselību un piedāvā dažādus sevis izziņas veidus. Meistarklašu vadītāju vidū būs arī aukstummīlis un Rūdīšanās skolas vadītājs  MārisŽunda. Rūdīšanās skola ir jauns treniņa veids, kas palīdz atklāt cilvēka aizmirstās spējas sevis kontrolē un pilnveidē kā fiziskā, tā mentālā līmenī.

Māris Žunda 3. maija rītā viesosies LR2 studijā un iejutīsies trenera lomā.Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un rūdīties …brrr…arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki – Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Māra norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

3. maijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!

Saņem rūdīšanās jaunumus un aktualitātes savā e-pastā! Pieteikties

Follow

About the Author

Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu Tev sasniegt savus mērķus.

>