Daudzpusīgs, mērķtiecīgs un izaicinošs mācību ceļojums profesionāļu pavadībā 2020. gada vasarā

Iespējams, arī Tev nepietiek ar tradicionālo atvaļinājumu? 

Kur ir problēma?

Visiem nepatīk aukstums, arī mums, bet mēs ļoti labi saprotam, kādēļ tas ir svarīgs! Caur aukstumu mēs mācāmies ļoti daudz iepazīt sevi un to mēs piedāvājam arī Tev!

Pirms daudziem gadiem es domāju, ka aukstums nav domāts visiem, bet šobrīd es mācu cilvēkus izprast rūdīšanās konceptu un dalos ar vērtīgu pasaules pieredzi, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti!


Lielākā daļa no cilvēkiem uzskata, ka aukstums ir riebīgs, pretīgs un tas nav domāts visiem, daudziem tā ir realitāte, bet vai Tu gribi tādā dzīvot?


Cilvēks, kurš kļūst par aukstuma meistaru būs fiziski un mentāli attīstīts, vesels, laimīgs un varēs dzīvot daudz kvalitatīvāku dzīvi nekā tie, kas baidīsies no aukstuma!  


Iedomājies, kā būtu, ja Tev nebūtu jāuztraucas par aukstumu, vides ietekmējošiem apkārtējiem faktoriem un Tu būtu spēcīgs, laimīgs un enerģisks katru dienu?


Māris Žunda, 

Rūdīšanās skolas vadītājs un treneris

1

vide kurā Tu un es dzīvojam!


Mēs dzīvojam pārlieku komfortablos un siltos apstākļos. Tie mums visiem patīk, bet tie padara mūs fizioloģiski un mentāli vājus!

2

Darbības, ko mēs darām!


Mēs meklējam kā pagriezt siltumu radiatoros, gaidām apkures sezonu un sapņojam par siltu māju, bet, diemžēl, tā mēs atkal kļūstam fizioloģiski un mentāli vāji, piekopjot šādas darbības!

3

Kultūra, ko mēs veidojam paaudzēs!


Mēs dzīvojam paaudzēs, kas atbalsta tuntulēšanos kultūru. Mēs aizsargājam bērnus, kaut arī viņiem nav tik auksts kā vecākiem liekas. Mēs baidāmies no caurvēja, lietus un kondicioniera. Mēs paaudzēs kļūstam vāji, un tas, nemanot, kļūst par tradīciju mūsu ģimenēs!

4

Atbildība par sevi un saviem tuviniekiem! 


Mēs ticam, ka tas viss ir normāli un pieņemam to par patiesību! Kāds cits ir vainīgs pie tā, ka mums ir auksti - lietus, vējš, temperatūra, bet mēs aizmirstam par mūsu dabīgām spējām ietekmēt savu ķermeni un uzņemties pilnīgu atbildību par tur notiekošajiem procesiem!

Pievienojies 2020. gada labākajam atvaļinājuma konceptam Itālijas Alpos 
28. jūnijs – 5. jūlijs 2020

kopā ar pieredzējušu treneri, kas palīdzēs Tev sasniegt jaunus piedzīvojumus un piedzīvot pozitīvu pieredzi darbā ar sevi

Par mums raksta vadošie Latvijas žurnāli un mediji

Kādēļ doties ceļojumā ar Rūdīšanās skolu?

Pieredze, kas strādā - metožu un pieredzes kombinācija

Tu pilnībā apgūsi Vima Hofa metodi - Māris Žunda ir Baltijā vienīgais sertificētais Vima Hofa metodes treneris. Māris ir apguvis šo metodi no paša Vima Hofa. Kopš tās apgūšanas 2013. gadā Māris regulāri noslīpē un izkopj mācību metodoloģiju, uzstādot personīgos rekordus un sistemātiski daloties ar zināšanām un praksi. Un Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam šīs zināšanas nodot tālāk.

Tu sapratīsi nianses, kāpēc rūdīšanās ir vitāli svarīgi jebkuram cilvēkam - Tu izpratīsi, ka aukstumizturība ir kaut kas vairāk kā tikai salšana vai iešana aukstumā! Mēs iegrimsim teorijā par karstumu un aukstumu, lai labāk izprastu temoreregulācijas procesus mūsu ķermenī.

Vairāku nodarbību cikli - sistemātiski, periodiski un ar vērtību

Tu sapratīsi nianses, kāpēc rūdīšanās ir vitāli svarīgi jebkuram cilvēkamTu izpratīsi, ka aukstumizturība ir kaut kas vairāk kā tikai salšana vai iešana aukstumā! Mēs iegrimsim teorijā par karstumu un aukstumu, lai labāk izprastu temoreregulācijas procesus mūsu ķermenī.

Tu izpratīsi elpošanas nozīmi savā ikdienā un tās nozīmi - Elpošana ir vienkāršākais veids, kā ietekmēt veģetatīvo nervu sistēmu, lai kontrolētu un aktivizētu imūnsistēmu. Faktiski ar katru elpas vilcienu cilvēks ietekmē ķīmiskos un fizioloģiskos procesus organismā.

Tu izpratīsi miega, muskuļu un skeleta nozīmi savā ikdienā - Mācoties un izprototo vairākas nianses. Izmainot paradumus un integrējot zināšnas savā dzīvē.

Maza grupa, kas palīdzēs justies ērti, viegli un nepiespiesti

Tu iegrimsi kalnu ezeros un upēs un izpratīsi kā pakāpeniski pakļaut sevi aukstumam un karstumam - Ķermeņa pakāpeniska pakļaušana aukstumam ir ļoti efektīvs paņēmiens ceļā uz mērķi. Tai ir spēcīga un pozitīva iedarbība uz ķermeni un veģetatīvo nervu sistēmu. Turklāt, katru reizi nedaudz pārspējot sevi, rodas gandarījuma sajūta, kas pozitīvi ietekmē prātu un apziņu.

Tu palielināsi savu iekšējo potenciālu un kļūsi laimīgāks, veselīgāks un enerģiskāks - Kursa laikā Tev būs iespēja iegūt gan praktiskas, gan teorētiskas zināšanas par daudziem elementiem: elpošanu, prāta treniņu / meditāciju un aukstumu, miegu, kustībām, skeletu, muskuļiem un citām. Tev būs iespēja pārspēt sevi, iekāpjot aukstā ūdenī un pārliecinoties, ka Tavs ķermenis spēj vairāk nekā domā Tavs prāts. Tev noteikti patiks arī treniņu norises vieta Rīgā.

Trīs gadu pieredze līdzīgas programmas realizācija

Mēs uzsākām šada veida ceļojumus jau 2016. gadā - Esam pabijuši Itālijas kalnos jau vairākas reizes, bet jāņem vērā, ka mūsu mērķis nav rīkot simtiem šāda veida mācību ceļojumus, bet tikai dažus, bet ar jēgu un konceptu, mazās grupās ar motivētiem cilvēkiem, kas grib piedzīvot kaut ko savādāku. 

Ko saka daži no mūsu studentiem?

profile-pic
profile-pic
profile-pic
profile-pic

Mana līdzšinējā pieredze ar Rūdīšanās skolu ir ļoti veiksmīga, iedvesmojoša un attīstoša. Katru reizi tiek uzzināts kas jauns, uzzināta citu biedru pieredze. Māris katru reizi dod kādu jaunu informāciju, pieredzi, ko integrēt savā dzīves veidā. Šis viss palīdz vairāk izprast savu ķermeni un lasīt signālus.

Mārtiņš Ducens

Ja esi, vai arī vēl neesi paspējis apzināties par aukstuma nepieciešamību mūsu dzīvēs, tad noteikti iesaku "Rūdīšanās skolu". Pasaules līmeņa pieredze, individuāla pieeja, jauni draugi, jautri pasākumi un daudz kas cits. Uzdrošinies un pievienojies!

Mārtiņš Riučs

Jautra komūna sevis uzlabošanai! Māris vienmēr parūpējās, lai visiem viss būsu skaidrs. Ļauj iepazīt jaunas sajūtas neko nespiežot. Tik cik pašam gribēšana un tiecēšana varēšanai. Vienmēr kaut ko jaunu var uzzināt. Paldies par pasākumiem!

Arta Citko

Māris forši parāda, kāds spēks slēpjas cilvēkā pašā un kā atkal sadraudzēties ar savu imūnsistēmu! Un iedod instrumentus, ar kuriem strādāt mājas apstākļos, lai imunitāte atkal nedodas čučēt. Jo svarīgi ne tikai KO Tu dari, svarīgi ir KĀ Tu to dari. Te var iemācies šo to jaunu par sevi un tik pašsaprotamām lietām kā elpošana un duša

Baiba Piekusa

Kas tas par jaunu ceļojumu veidu?

Šo braucienu Rūdīšanās skola uzskata par labāko 2019. gada vasaras atvaļinājuma, izaugsmes, diskomforta, mācību un komforta risinājumu

​ 

KĀPĒC?

Izvēlētos papildus mācību programmas pirms brauciena Tu apgūsi vairākus mācību virzienus, kas Tev palīdzēs vairāku mēnešu laikā piedzīvot būtisku ķermeņa un prāta transformāciju. Tā ir Vima Hofa metodes mācība un rūdīšanās koncepts,  darbs ar elpu mācību programma, mācību programma par miegu. Izvēlētos tikai braucienu, Tev būs iespēja maksimāli pieslēgties Alpu brauciena laikā, kur kopā ar visiem darbosimies, lai pārvarētu sevi un gūtu pozitīvu pieredzi sevis izziņā. Kopumā, Tu ceļosi un gūsi jaunus iespaidus Alpu kalnos neierastā mācību veidā. Tu būsi tālu no ikdienas rūpēm un raizēm. Laikapstākļi ir daļa no piedzīvojuma, mums der pilnīgi jebkādi! Tu baudīsi svaigu gaisu, vingrināsi savu ķermeni un prātu katru dienu. Kā arī baudīsi bagātīgas itāļu vakariņas katru vakaru! Tu atgriezīsies Latvijā ar jaunu enerģijas lādiņu!

PAR BRAUCIENU un MĀCĪBĀM

Šis brauciens ietilpst Rūdīšanās skolas mācībās. Šis ir viens no efektīvākajiem mācību piedāvājumiem, jo tas apvieno vairākas mācību programmas, kā arī veselas septiņas intensīvu treniņu dienas Itālijā. Šajā mācību braucienā Tev būs iespēja apgūt gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskas. Par elpošanu, skeletu, muskuļiem, miegu, gan pastaigas, gan peldes, gan citus vingrinājumus, tos katru dienu praktizējot kopā ar citiem. Tādējādi Tev būs iespēja intensīvā darbā pilnveidot apgūto praksē, kas sniegs daudz efektīvākus rezultātus. Viss pie nosacījuma, ja izvēlēsies maksimālo mācību programmu.

BRAUCIENA KONCEPTS

Kam ir piemērots Itālijas mācību brauciens?

Ikvienam, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju. Tas ir piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem jebkurā vecumā. Tas ir piemērots visiem, kas vēlas būtiski uzlabot savas dzīves kvalitāti: veselību, darbaspējas, mazināt stresu un citu ikdienas spriedzi, lai sajustu enerģijas pieplūdumu ķermenī. To augstu novērtēs tie, kuri vēlas dziļi apgūt Vima Hofa metodi un daudzas nianses no piedāvātājām mācību programmām un sākt to intensīvi praktizēt kopā ar treneriem un domubiedriem.

Ko sajutīs Tavs ķermenis un prāts?

Tu uzlabosi un trenēsi savu elpošanas sistēmu. Iepazīsi senākās fizioloģiskās spējas ķermenī — spēju viegli pielāgoties aukstumam un karstumam. Sajutīsi nervu sistēmas darbību un mācīsies izprast atbildes reakciju. Tu sāksi citādi, izjusti fiziski un mentāli strādāt ar sevi. Tu atklāsi daudz jauna par sava prāta un ķermeņa spējām. Izmēģināsi savas jaunās prāta spējas darbībā. Atklāsi savas personīgās superspējas

Iespaidiem un zināšanām bagāta pieredze 

Ik rītu sāksim ar elpošanas sesiju un meditāciju. Ik dienu dosimies pārvarēt dažādu grūtības pakāpju kalnu takas 10–15 km garumā. Peldēsimies kalnu ezeros 2000 m v. j. l. Sagaidīsim saullēktu kalna virsotnē. Iepazīsim efektīvus atjaunošanās veidus pēc kalnu pastaigām, lai nākamajā dienā sajustu darbaspēju pieaugumu. Sasniegsim par 3000 m augstākas virsotnes, iegūstot kalnu pastaigu pieredzi. Izkāpsim no savas komforta zonas vairākkārt!

Mācību programmas un lekcijas (par papildus samaksu)

Papildus mācību programmas:

1. Vima Hofa metodes un rūdīsānās mācību programma 12 stundu garumā (4 nodarbības)

2. Darbs ar elpu Oxygen Advantage metodika par to, kā elpot efektīvāk 9 stundas (3 nodarbības)

3. Miegs ir pamats ikdienas enerģijai 9 stundu programma (3 nodarbības)

PAR VIETU

Kā saka paši itāļi, Livinjo ir neliels, bet pasakains ciematiņš, kur visas mājas ir uzbūvētas no koka un akmens. Tas atrodas 1800 m augstumā pie pašas Šveices robežas. Kūrorts ir jauns, bet veiksmīgi attīstās. Tu varēsi priecāties par dabas skaistumu un nodarboties ar sportu. Livinjo ir vieta, kur vienmēr gribas atgriezties.

Par mācību programmas vadītājiem 

TRENERIS MĀRIS ŽUNDA

Māris ir pašlaik vienīgais Vima Hofa metodes treneris Baltijā, kas ir izveidojis Rūdīšanās skolu un vada Aukstummīļu kustību. Māris ir pirtnieks, reiki praktiķis un fiziskās sagatavotības treneris. Turklāt viņš ir profesionāls izaugsmes treneris un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt dzīvē teorētiskās zināšanas.

Viņš spēj vienpadsmit minūtes nosēdēt āliņģī, izteiksmīgi deklamēdams dzejoli, nulle grādos lietū un vējā vienos šortos noiet divdesmit piecus kilometrus un uz četrām minūtēm aizturēt elpu.

Mācību vispārīgais piedāvājums 

 • Avio Rīga – Milāna – Rīga un transfērs
 • Dzīvošana divvietīgos numuros, trīs zvaigžņu viesnīcā
 • Ēdienreizes - brokastis un vakariņas (pietiek visas dienas garumā)
 • Sauna & Peldbaseins & Nodarbību telpa viesnīcā
 • Praktiskās nodarbības un konsultācijas trenera vadībā visas mācību programmas laikā
 • 3 h ievadtikšanas pirms brauciena
 • Nodarbības no rīta 7:00 un dienas begās 19:00
 • Dalītie maksājumi mācību apmaksai
 • Treneris - Māris Žunda 
 • Cenā nav iekļauts: personīgās izmaksas un ceļojuma apdrošināšana
  No pieredzes Itālijā, laika tērēt naudu nav, tāpēc papildus izmaksas nerodas!
 • Ja vēlies vairāk uzzināt, tad piesakies zemāk!

Izvēlies piedāvājumu

Viss iekļauts - Itālijas brauciens

EUR 365/ mēnesī*

*Piesakies līdz 31. janvārim un maksā četros maksājumos 

EUR 1460 agrā cena / 1650 Eur no 01.02.2020

 • Vispārīgais piedāvājums
 • 3 h ievadlekcija pirms brauciena
 • Ideālā variantā Tu esi izgājis/usi kādu no mūsu programmām pirms tam

Pieteikties sazināties

Rūdīšanās skola - +37127750180 - Mēs radām unikālu apmācību pieredzi. Mums rūp, lai iemācītais tiktu izmantots, lai iemācītais tiktu piedzīvots un, lai iemācītais pozitīvi mainītu dalībnieku dzīvi.

>