Jaunumu Saņemšana

Rūdīts, tātad vesels!

Piesakies Rūdīšanās Skolas jaunumu saņemšanai!

Transformē savu ķermeni un prātu! Aizmirsti par sliktu un traucētu miega kvalitāti, uzlabo savu enerģijas līmeni, koncentrēšanās un produktivitātes spējas, iemācies kontrolēt stresu daudz labāk un efektīvāk, atgūt spēkus, stiprināt savu imūnsistēmu un veselību, kā arī pārbaudīt savas mentālās un fiziskās spēju robežas!

Piesakoties jaunumiem, Tu saņemsi:

Aktuālāko saturu par vērtīgiem nozares rakstiem un pētījumiem

Iedvesmojošus pieredzes stāstus un vērtīgākās atziņas, kas iegūtas praksē

Īpašus piedāvājumus tieši Tev (pasākumiem un apmācībām)

Piesakies 21 dienas izaicinājumam!

Katru rītu 21 dienas garumā savā e-pastā saņemsi uzdevumu, kurš palīdzēs mainīt Tavus paradumus, kā arī iepazīt tuvāk visu mūsu programmu saturu.

Māris Žunda

"Rūdīšanās Skolas" dibinātājs un treneris

Diskomforta pārvarēšana – tā ir kontrole pār savu ķermeni un prātu. Kā to izmantot ikdienā – tas ir katra paša ziņā, bet būtiski izprast galvenos pamatprincipus. Mūsdienās imunitātes problēmas ir kļuvušas par ikdienu. Saspringtais dzīvesveids ir novājinājis mūsu nervu sistēmu. Pietiek kaut nedaudz mainīt vides temperatūru, un cilvēks uzreiz saslimst. Pietiek nedaudz pamainīt darba apstākļus un cilvēki jūtas nelaimīgi. Ķermenis ir pieradis pie komforta, un pēkšņi samazinās vides temperatūra, tā kļūst nedraudzīga. Kādreiz arī es biju starp šiem cilvēkiem, kas baidījās no temperatūras svārstībām, regulāri devās uz aptiekām un par normu uzskatīja slimošanu 4-10 reizes gadā vieglā vai smagā formā. Tagad es zinu, ka tā nav norma. Ja arī Tu vēlies mainīt šo izpratni un mainīt savu dzīves kvalitāti, mācīties un iegrimt detaļās, tad šis ir lielisks veids, kā sadraudzēties. Aicinu Tevi pievienoties un mācīties kopā! Un iespējams arī doties aukstā ziemas ezera peldē ar mani un citiem entuziastiem!

wim-hof-certified-logo (2)
OA-logo-website

Sazinies ar mums!

+371 27750180

info@uzdrosinies.lv

>