RŪDĪŠANĀS SKOLA

Mēs Tevi, iespējams, pārsteigsim, bet rūdīšanās nav iešana tikai aukstā dušā vai āliņģī! Un mēs neesam roņi! Kas ir rūdīšanās? Rūdīšanās ir spēja pielāgoties ārējās un iekšējās vides pārmaiņām un iemācīties kontrolēt šo spēju!

Iemācoties to kontrolēt, Tu varēsi kļūt par sevis labāku, enerģiskāku, veselīgāku, dzīvespriecīgāku, mērķtiecīgāku, efektīvāku un pārliecinātāku versiju! Rūdīšanās skolas pamatā ir Vima Hofa metodes mācība, kas aicina koncentrēties uz elpošanu, lai iegūtu kontroli pār savu ķermeni un prātu. Iemācoties tos kontrolēt, pelde dīķī ziemā, pastaiga karstumā vasarā, uzstāšanās publikas priekšā, produktīva darbdiena būs tīrais nieks.

Tieši tāpēc rūdīšanās skolas stāsts nav par sevis saldēšanu, bet par atgriešanos pie mūsu dabīgajām spējām sevi kontrolēt, lai kļūtu par sevis labāku versiju! Rūdīšanās skola piedāvā mācības atsevišķiem interesentiem, uzņēmumiem un to komandām, jauniešiem, bērniem un senioriem. Rūdīšanās skola bērniem, Rūdīšanās skola jauniešiem, Rūdīšanās skola uzņēmumiem, Rūdīšanās skola piedzīvojumiem

Kas tas ir

SOCIĀLĀ ATBILDĪBA

Mēs esam sabiedrības daļa, tāpēc vēlamies tai palīdzēt būt par sevis labāku, enerģiskāku un mērķtiecīgāku versiju. Mūsu sociālās atbildības aktivitātēs ietilpst mērķtiecīgs darbs ar jauniešiem, kas ir mūsu nākotne, un senioriem, kas ir mūsu vērtību un pieredzes bagāža.

Mūsu sociālās atbildības programmā ir ietvertas dažādas aktivitātes. Reizi mēnesī dodamies uz kādu skolu, lai iedvesmotu jauniešus, dalītos pieredzē un stāstos. Piedalāmies dažādās jauniešu nometnēs un pasākumos. Rīkojam ziemas peldes, kā arī citas aktivitātes.

Seko mums sociālajos tīklos un pieraksties jaunumu saņemšanai, lai uzzinātu par jaunākajiem sociālās atbildības notikumiem.

Piesaki skolu, kurā strādā, mācies vai kurā mācās Tavi bērni, un mēs labprāt tajā paviesosimies ar savu pieredzi, zināšanām un iedvesmas stāstiem.

Sazinies ar mums, lai pieteikt savu skolu. 

PIEREDZES DALĪŠANĀS

Kāpēc roņi var āliņģī izturēt tikai dažas sekundes, bet mēs — vairākas minūtes? Kas patiesībā ir rūdīšanās? Kāds rūdīšanās skolai sakars ar produktivitāti, mērķtiecību un pārliecību par sevi? Kā rūdīšanās var palīdzēt strādāt efektīvāk birojā? Kā ar rūdīšanās skolu ir iespējams iegūt labāku izglītību un pārspēt sevi?

Vienīgais sertificētais Vima Hofa mācības treneris Baltijā Māris Žunda labprāt dalīsies savas pieredzes stāstos, kas iedvesmo un izglīto.

Tu būsi pārsteigts(-a), kā Tavs ķermenis ir spējīgs pielāgoties iekšējās un ārējās vides pārmaiņām, ja vien Tu to ļausi.

Lasi vairāk par lekcijas un iedvesmas stāstiem.

KONSULTĀCIJAS

Vai Tu jau esi nospraudis(-usi) savus mērķus un esi pusceļā uz to sasniegšanu? Iespējams, ka netiec pāri kādam šķērslim vai vēlies iegūt padomu, kā šo šķērsli pārvarēt ātrāk un efektīvāk.

Konsultācijas ir individuāli treniņi, kuros mēs esam gatavi nākt talkā ar savu mentora pieredzi un zināšanām, lai Tu varētu sasniegt savus mērķus.

Protams, visa pamatā ir Vima Hofa mācība.

Konsultācijas

IZAUGSME

Pārmaiņas notiek vienmēr. Mēs piedāvājam sākt darīt, apvienojot koučinga zināšanas, izaugsmes tehnikas un Vima Hofa metodi, mēs esam izveidojuši pakalpojumu, kas palīdz sasniegt individuālos un komandas kopīgos mērķus.

MĀCĪBAS

Rūdīšanās skola piedāvā dažādas mācību programmas: Vima Hofa mācību, īpašu mācību programmu jauniešiem „Jādara”, rūdīšanās skolu bērniem, pirts mācību pilsētniekiem un daudzas citas.

Izvēlies saviem mērķiem un interesēm atbilstošāko mācību kursu un laiku. Mācības

Pērc mācības un notikumus
Pirts 4 nodarbību cikls rudenī

4 nodarbību mācību programma par pirti – iepazīsties, izproti un sajūti! Teorētiskās un praktiskās nodarbības.

Iepazīsties - Elpošanas biomehānika

Ievadelkcijas par elpošanas biomehāniku. Teorija ar praktiskiem piemēriem!

Treniņš - Elpošanas nodarbība

Ievadelkcijas par elpošanas biomehāniku. Teorija ar praktiskiem piemēriem!

Skatīties vairāk
12.0055.00
Elpošanas biomehānika 4 nodarbību kurss

4 nodarbību mācību programma par elpošanas biomehāniku. Teorija un prakse.

Skatīties vairāk
169.00 149.00
2015
Mēs darbojamies kopš 2015. gada
2000
Mūsu treniņstundu skaits
650
Mūsu studenti ir vairāk kā

Vai vēlies uzzināt vairāk par mācībām un notikumiem?

Norādi savu kontaktinformāciju, un mēs ar Tevi sazināsimies

>