Mūsu mērķis ir cilvēkus iedvesmot un zemāk ir lasāmi rezultāti, kas iedvesmo mūs! Iepazīsties!

Rūdīšanās skolas mācību programmu atsauksmes

profile-pic

Uzzināju daudz jauna. Ieteikšu draugiem un paziņām, kuriem ir stresa vai miega problēmas. Paldies!

Edgars Vanters
profile-pic

Liels paldies Tev vēlreiz par sestdienas nodarbību un ledus vannu - mani ļoti uzrunāja un es ĻOTI priecājos, ka ielikos ledainajā ūdenī, jo es reāli sajutu un noticēju, ka tas man ir iespējams. Kopš sestdienas visas reizes, kad esmu bijusi dušā, pilnīgi bez problēmām beigās atgriežu auksto ūdeni līdz pašam galam (agrāk griezu diezgan aukstu, bet ne ledainu) un katru reizi prātā atgriežos pie ledus vannas un pilnīgi bez problēmām un ar miera elpu izbaudu kontrastdušu. Tā atslēga man laikam bija tajā, ka Tavā nodarbībā noticēju, ka es to varu un ka tas man nav bīstami. Un vēl visas šīs dienas izjūtu reālu izmaiņu - man ir krietni siltāk, jūtami.

Indra
profile-pic

Bija ļoti interesanti. Paldies!

Sindija Ulmane
profile-pic

​Mani šis uzrunāja vēl jo vairāk, kad uzzināju par Māra saistību un zināšanām no Wim Hof, kurš ir viens no pasaules izcilākajiem biohackeriem. Elpošanas, organisma imunitātes un nervu sistēmas trenēšana. Tagad arī Latvijā Māris šīs zināšanas pasniedz citiem, lai uzlabotu savu performanci un produktivitāti visās dzīves jomās gan ikvienā uzņēmumā, tas ir darbā, gan ārpus tā. Rūdīšanas ir izkāpšana no komforta zonas. Kad to izdari, tad tikai uzzini, uz ko esi spējīgs. Māris ir labs ceļvedis šim procesam.

Kaspars Vendelis
profile-pic

Kaut kas ārpus komforta zonas. Instruktori padarīju visu vēl labāku!

Ivars Bebris
profile-pic

Ja vēlies pilnveidoties kā vecāks, iesaku!

Jānis Dubinskis
profile-pic

Māris forši parāda, kāds spēks slēpjas cilvēkā pašā un kā atkal sadraudzēties ar savu imūnsistēmu! Un iedod instrumentus, ar kuriem strādāt mājas apstākļos, lai imunitāte atkal nedodas čučēt. Jo svarīgi ne tikai KO Tu dari, svarīgi ir KĀ Tu to dari. Te var iemācies šo to jaunu par sevi un tik pašsaprotamām lietām kā elpošana un duša

Baiba Piekusa
profile-pic

Gribētu garākas un regulārākas apmācības, bet ja neskatās uz to, tad ļoti patīk. Ar vīru esam starā!

Alise Mališko
profile-pic

Lielākais ieguvums no četrām Rūdīšanās skolas nodarbībām bija savu robežu paplašināšana. Rezultāts: augstāka pašapziņa, dzīvesprieks un iedvesma turpināt savu uzlikto mentālo barjeru nojaukšanu. Protams, iegremdēšanās ledus vannā bija viens no spilgtākajiem piedzīvojumiem, jo vēl pavisam nesenā pagātnē biju pārliecināta, ka tas nav priekš manis. Vienlīdz nozīmīgas bija arī praktiskās elpošanas tehnikas, ko var ļoti vienkārši integrēt arī saspringtā dzīves ritmā un kas dod diezgan ātrus uzlabojumus. Esmu iedvesmota turpināt sevi pārbaudīt un gūt no tā baudu un prieku.

Diāna Šmite
profile-pic

Par 'Rūdīšanās skolu" neko nezināju līdz šā gada oktobra sākumam. Esmu ļoti salīga un tas, ka kaut kas jāmaina jau labu laiku prātu tirdīja. Kāda paziņa atsūtīja WhatsApp info par 'Rūdīšanās skolu". Šī ziņa mani ieinteresēja. Sāku interesēties un pamazām iegūstu kolosālas zināšanas, kuras apgūstot spēj mainīt cilvēkus un veselību. Galvenais, lai būtu vēlme darboties un pilnveidoties. Māri - milzīgs Tev paldies!

Aiga
profile-pic

Ļoti patika atmosfēra, ieguvu jaunas paziņas un lielisku pieredzi, paldies!

Mārtiņš Krūklis
profile-pic

Paldies! Ļoti patika, it īpaši veids, kā to pasniedza. Noteikti ieteikšu draugiem un kolēģiem!

Kārlis Krastiņš
profile-pic

Noteikti sagaidīju visu, ko vēlējos uzzināt, precizēt un pārbaudīt, un vēl vairāk kā biju gaidījis. Patika tas, ka uzzināju daudz jaunu veidu un vingrinājumu, kā sevi pilnveidot un padarīt izturīgāku. Informācija, ko noteikti novērtēju! Vērtīgākais bija mazajās niansēs un detaļās, kuras uzzināju, saprotot, kā attīstīt un uzlabot savas vājās vietas, jo tu esi tik spēcīgs, cik tava vājākā vieta. Šis ir moto, ko atcerēties! Man ļoti "aizķērās" tas, ka aukstums ir kā tests, kas pārbauda, cik spēcīgi esam un cik ļoti daudz mums ir kur vēl tiekties. Biju jau piemirsis elpošanu kādu brīdi un tagad sapratu, cik tā ir nopietna lieta, kurai jāpievērš liela uzmanība. Kopš nodarbības uzreiz sāku jaunu rutīnu labā ziņā - elpošana, elpošana, elpošana!!!

Aksels Cīrulis
profile-pic

Ļoti patika!

Ģirts Kalpiņš
profile-pic

Milzīgs paldies par iedvesmu. Aukstumu iemīlēju pati saviem spēkiem. Pateicoties Mārim iepazinu Wima Hofa metodi. Esmu sākusi elpot pēc viņa metodes. Nezinu, vai to vajag darīt katru dienu. Es vados pēc sajūtām.

Sandra Eizenberga
profile-pic

Paldies par garo, informatīvi motivējošo e-vēstuli un ne tika. Bija patiesi patīkami pavadīt sestdienu kopīgā kompānijā. Paldies par gūto elpošanas pieredzi. Svētdien visu dienu staigāju ar sajūtu, ka man ir jauns augums. Elpoju arī vakar no rīta un vakarā. Sajūtas bija atšķirīgas. Vakarā vairāk jutu savu labā ceļa locītavu un ikru. Šorīt no rīta bija citas izjūtas. Vēlreiz paldies par piedzīvojumu!

Arnis Miltiņš
profile-pic

Abi ar draugu meklējām kaut ko, lai uzlabotu savu produktivitāti darbā. Ieraudzījām, pamēģinājām un paldies par pieredzi!

Andris Diļevka
profile-pic

Kursa laikā manī nostiprinājās pārliecība, cik svarīgi ir elpot caur degunu, un atklāju sev iespējas, kā šo procesu uzlabot. Uzzināju metodes, ar kuru palīdzību varu uzlabot savu treniņu procesu, kā arī trenēties nesportojot. Vērtīga ir arī saņemtā informācija par jauniešu elpošanas paradumiem un fizisko noturību šobrīd. Paldies, Māri par to, ko Tu dari! Lai Tevī allaž saglabājas meklētāja gars!

Aija Zīlīte
profile-pic

Ja esi, vai arī vēl neesi paspējis apzināties par aukstuma nepieciešamību mūsu dzīvēs, tad noteikti iesaku "Rūdīšanās skolu". Pasaules līmeņa pieredze, individuāla pieeja, jauni draugi, jautri pasākumi un daudz kas cits. Uzdrošinies un pievienojies!

Mārtiņš Riučs
profile-pic

Sajūtas pēc apmācībām ir vienreizējas, kā arī pasniedzēji bija lieliski! Noteikti ieteikšu draugiem.

Artūrs Kanajevs
profile-pic

Paldies par šo pieredzi, tiešām novērtēju intruktorus un laiku, kuru viņi iegulda šajā!

Raitis Abele
profile-pic

Galvenais, kā jāelpo pareizāk. Nodarbībā, kura notika Pāvilostā.

Laila
profile-pic

Pirmā tikšanās un esmu iedvesmota turpināt līdz ledus vannai! Guvu vērtīgus īsus piemērus efektīviem vingrinājumiem, kuru jau esmu intergējusi ikdienā! Paldies! :)

Guntra Briede
profile-pic

Elpošanas vingrinājumi tik ļoti labi strādā manā labā. Ar aukstumu tik skaisti sadraudzējos. Pārsteigums bija par teorētiskajā kursā minēto karstuma nozīmi. Esmu pateicīga Mārim par šāda kursa izveidošanu Latvijā. Es noteikti apmeklēšu citas nodarbības.

Vineta
profile-pic

Iesaku, pieredze ir neatkārtojama! Un intruktori profesionāli!

Mārtiņš Herings
profile-pic

Viens elpošanas seminārs/apmācība. Apmācība - seminārs par elpošanu. Kopējais vērtējums 8 no 10.

Uldis Klezbergs
profile-pic

Sapratu, ka psiholoģiski esmu pieradināta baidīties no aukstuma, drebinos, ja ir nekomfortabli. Tagad ieslēdzu prātu pozitīvā virzienā un nekomfortablo sajūtu var pārvērst par komfortablu. Patīk, ka šo metodi katrs var piemērot savam līmenim, un, ja iepatīkas, var uzdrošināties uz ko vairāk. Kā arī nav ilgi jāgaida rezultāti - praktiski darbojoties enerģijas pacēlums un miera sajūta nāk uzreiz.

Ieva Stabiņa
profile-pic

Ja esi, vai arī vēl neesi paspējis apzināties par aukstuma nepieciešamību mūsu dzīvēs, tad noteikti iesaku "Rūdīšanās skolu". Pasaules līmeņa pieredze, individuāla pieeja, jauni draugi, jautri pasākumi un daudz kas cits. Uzdrošinies un pievienojies!

Mārtiņš Riucs
profile-pic

Apmeklēšu vēlreiz! Un paņemšu līdzi savu ģimeni, lai saprot kādu pieredzi palaiž garām! :)

Arilds Šulmanis
profile-pic

Skolotaji ļoti profesionāli!

Dace Draveniece
profile-pic

Ieraudzīju un izdomāju sevi izaicināt. Nenožēloju, kaut kad vēl varētu doties, bet jau uz citām apmācībām.

Andris Dobrovoļskis
profile-pic

Jautra komūna sevis uzlabošanai! Māris vienmēr parūpējās, lai visiem viss būsu skaidrs. Ļauj iepazīt jaunas sajūtas neko nespiežot. Tik cik pašam gribēšana un tiecēšana varēšanai. Vienmēr kaut ko jaunu var uzzināt. Paldies par pasākumiem!

Arta Citko
profile-pic

Daudzsološi! Paņēmieni bija it kā vienkārši, bet ar profesionālu piegājienu - jūtu rezultātus.

Arnis Miltiņš
profile-pic

Pieredze ir pozitīva :-) 1. Esmu iemācījies ieklausīties savā ķermenī 2. Praktizēju katru dienu elpošanas vingrinājumus un aukstu dušu 3. Man ir jūtami samazinājies svars un uzlabojusies pašsajūta 4. Ir bijusi iespēja sastapt cilvēkus, kuru zināšanas ir bijušas man noderīgas :-)

Arnis Miltiņš
profile-pic

Darbs ar katru individuāli, neatkārtojami!

Ieva Ciekure
profile-pic

Paldies vīram, kas mani aizvilka uz Rūdīšanās skolas vienas dienas apmācībām!!! Esmu kārtīgs siltummīlis, iepriekš pat nevarēju iedomāties, ka varētu sēdēt ledusvannā vai decembrī Ogres upē! Izbaudīju nebijušas sajūtas - ka var kādu laiciņu neelpot, pareizi elpojot, iegūt mieru un tukšumu galvā :) , ledus ūdens nav nemaz tiiiiik auksts. Milzīgs paldies Mārim Žundam par apmācībām! Apbrīnoju sevi, ka es to izdarīju, kā arī līdz šim neesmu atkāpusies no jaunās apņemšanās!

Tatjana Vaznoviča
profile-pic

Esmu apmeklējusi Vima Hofa kursu (4 nodarbības) plus ledus vannu. Neticami, bet fakts :). Veselības pieredzes protokols (online). Vērtējums 10.

Inta Vingre
profile-pic

Rudens mācību pastaigas pieredzes atskaņās. Es jūtos priecīga, ka esmu starp jums - starp cilvēkiem, kuri domā citādāk un redz daudz plašāk un dara vairāk. Jūtos fantastiski!! Nedēļu domāju, vai vispār man būs tas pa spēkam un vai neesmu sevi par augstu novērtējusi, bet re!! Gāju ar Jums kā lielā un pat ūdenī ielīdu gandarījums un eiforija par visu notikumu milzīgs.

Inese
profile-pic

Ļoti vērtīga diena, kur ieguvu noderīgu informāciju, lai stiprinātu savu imunitāti un uzlabotu dzīves kvalitāti. Tikai tās labākās atsauksmes par Rūdīšanās skolu, kas noteikti pārspēja manas cerības.

Inese Ozoliņa
profile-pic

Iesaku visiem ar stresa un miega problēmām!

Edgars Dreimanis
profile-pic

Līdz šim es domāju, ka rūdīšanās ir adrenalina ķeršana, sevis pierādīšana utt. Pēc Rūdīšanās Skolas apmeklējuma esmu sapratis, ka viss ir pilnīgi pretēji. Nav māksla ieskriet ledainā ūdenī, izskriet, kratīties, ārdīties un aizskriet uz mašīnu - to var jebkurš un tas nekādu progresu nerada! Bet nosēdēt 10 minūtes āliņģī, nemainot savu uzvedību, izkāpt laukā, izstiepties, uztaisīt pietupienus un iekāpt atpakaļ, lai vēl pasēdētu - tas jau ir kaut kas. Un šādu līmeni var sasniegt tikai ar tām metodēm, par kurām stāsta Rūdīšanās Skola. Līdz šim es domāju, ka nevar būt savādāk, kāp iekšā un cieties, kas tur vēl vairāk, bet es domāju pilnīgi nepareizi. Tāpēc man tas bija ļoti interesants pasākums - uzzināju jaunu un apglabāju vecu. Paldies par uzaicinājumu! Iesaku visiem- īpaši tiem, kas jau “rūdās”.

Viesturs Saldavs
profile-pic

Pēc apmācībām regulāri esmu sākusi apmeklēt peldbaseinu kopā ar vīru, paldies par spērienu uz priekšu!

Kristīne Mora
profile-pic

Superīgākais pasākums, iesaku visiem!

Atis Riekstins
profile-pic

Kadetu sagatavošanās mācību programma. Apgūta Vima Hofa metode un izpratne, kā elpošana var palīdzēt kritiskās dzīves situācijās. Stresa vadība un ķermeņa kontrole.

Aizsardzības Akadēmija pieredze
profile-pic

Mana līdzšinējā pieredze ar Rūdīšanās skolu ir ļoti veiksmīga, iedvesmojoša un attīstoša. Katru reizi tiek uzzināts kas jauns, uzzināta citu biedru pieredze. Māris katru reizi dod kādu jaunu informāciju, pieredzi, ko integrēt savā dzīves veidā. Šis viss palīdz vairāk izprast savu ķermeni un lasīt signālus.

Mārtiņš Ducens
profile-pic

Lieliskas un vērtīgas mācības. Kad atbraucu no mācībām, bija enerģija visam vakaram, tas ir ļoti labs motivators turpināt un strādāt ar sevi. Pašam neticējās, ka asinsrite tomēr strādā un kaut kas ķermenī notiek. Mēs varam sajust, kas notiek ķermenī! Paldies par šo lielisko Vima Hofa mācību dienu.

Edgars Bērziņš
profile-pic

Noteikti turpināšu praktizēt iegūtās zināšanas. Gan pasniedzēji, gan cilvēki, ar kuriem iepazinos, ir nenovērtējams ieguvums. Paldies!

Ģirts Karlsons
profile-pic

Paldies, Māri, Tu šodien manu iekšējo pasauli un domāšanu pozitīvi iespaidoji uz visiem 100%. Paldies Tev uz tikšanos vēl un vēl. Gribēju pateikties par kolosālajām zināšanām un pieredzi, ko mums iedevi sestdien, kas tālāk dzīvē ļoti noderēs!

Marika Sermule
profile-pic

Sākumā biju skeptiska, bet kļūdījos. Pieredze neatkārtojama. Ieteikšu darba kolēģiem.

Liene Brīkše
profile-pic

Uzzināju daudz ko jaunu, paldies! Pasniedzēji bija ļoti harizmātiski.

Sandra Ūdre
profile-pic

Ļoti interesanta pieeja. Bija forši, man patika! Turpināšu praktizēt iegūto.

Līva Bogdanova
profile-pic

Atzīšos, ka sākumā biju diezgan skeptiska, jo domāju, ka informācija tiks pasniegta sarežģītā un pārāk gudrā veidā. Taču tā nebija. Bija ļoti viegli uztvert visu, ko stāstījāt. Pat šķietami sarežģītas lietas izklāstījāt tā, lai mēs saprastu un pēc tam varētu arī pastāstīt mājiniekiem. Jūs ļoti veiksmīgi apvienojāt gan teoriju, gan praktiskos vingrinājumus. Nevienā brīdī nebija garlaicīgi, gluži otrādi - laiks paskrēja nemanot. Visvērtīgākie man likās praktiskie vingrinājumi, kurus arī cenšos pielietot ikdienā. Pildot tos Jūsu uzraudzībā, bija tāda drošības sajūta, ka viss tiek darīts pareizi. Man bija ļoti svarīgi iegūt to pārliecību, ka tie vingrinājumi strādā, lai būtu motivācija tos pielietot arī ikdienā. Un semināra laikā to varēja izjust uz savas ādas. Pēc noslēdzošā 30 min vingrinājuma bija kolosāla sajūta. Tāpat man ļoti noderīgi likās arī pārējie vingrinājumi, it īpaši deguna higiēnas vingrinājumi. Tagad tos pildot, pārbaudu uz savas ādas, ka tie strādā, it īpaši, ja ir problēmas ar degunu un iesnām. Jūsu vadīto semināru es uzskatu pa ļoti noderīgu. Tā bija kvalitatīvi pavadīta sestdiena, kuras laikā uzzināju daudz ko jaunu un noderīgu. Šī informācija un praktiskie vingrinājumi ir vēl jo vairāk noderīgi šajā sarežģītajā laikā, kad elpošana, manuprāt, ir vēl svarīgāka. Tāpēc es arī vēlētos saņemt materiālus, lai vēlreiz visu pārlasītu, jo dažas lietas jau ir piemirsušās. Būtu ļoti vērtīgi vēlreiz visam iziet cauri. Būšu ļoti pateicīga, ja atsūtīsiet tos ;) Darbs ar elpu 10

Kristīne
profile-pic

Es uzzināju daudz jauna un to, cik svarīga ir elpošana caur degunu. Iemācījos četras elpošanas tehnikas, kuras cenšos ieviest savā dzīvē, jo vēlos dzīvot veselīgu un garu mūžu un justies enerģijas pilna! Es piedalījos dienas apmācībā par elpošanu Pāvilostā 2020. gada martā. Vērtējums 9.

ZANE PŪĶE
profile-pic

Gan es, gan draudzene iesakām visiem, kuriem ir problēmas ar miegu vai stresu.

Oskars Broks
profile-pic

Man liels prieks, ka Latvijā ir šāda tik ļoti vērtīga veselības kopšanas skola, pateicoties Tev, Māri. Ja dzīvotu Latvijā, es būtu kopā ar entuziastiem, bet nu izmantoju šo izdevību neklātienē - tas sekoja tieši pēc Wima Hofa metodes 9 dienu kursa, ko piedāvāja Commune. Lieliska iespēja ar Rūdīšanās skolas izaicinājumu turpināt tālāk. Vērtīgas pamācības par elpošanu, miegu un video ļoti iedvesmojoši, kā arī FB grupa. Augstākais novērtējums par mācībām un visu konceptu. Liels paldies par dāsni sniegtajām zināšanām, entuziasmu un profesionalitāti! Lai veiksme un neiedomājamas iespējas pavada arī tālāk!

Mudīte
profile-pic

Ieguvu ļoti kvalitatīvu un daudzpusīgu informāciju un elpošanas rīkus, kurus iekļaut savā ikdienā, lai apzināti varētu justies labi tagad un ilgtermiņā.

Ilze Jaudzema
profile-pic

Man vienmēr ir bijis patīkami justies omulīgi: uzvilkt vissiltāko džemperi, ietīties visbiezākajā segā, karsēties dušā un gozēties saulītē. Joprojām uzskatu, ka siltuma pretstats aukstums ir patiesi riebīga parādība, bet tagad, kad rūdīšanās pāris gadus ir kļuvusi par ikdienu, man pašam par pārsteigumu, ir sanācis ar to sadraudzēties - drauds kļuvis par draugu. Tā kniebiens daudz biežāk ir patīkams, nekā nepatīkams, dzestrums vairāk atsvaidzina, nekā stindzina, iesnas, klepus un paaugstināta temperatūra, jāspļauj pār kreiso plecu, parādās arvien retāk un retāk.Lai rūdītos, vispirms vajag saņemties un tad tikai turpināt, kas ar laiku pat neprasa īpašu piespiešanos, jo rezultāts attaisno procesa nepatīkamo pusi. Rūdīšanās skola ne tikai palīdz saņemties tiem, kas nekad nav ļāvušies sevis “mocīšanai”, bet arī tiem, kas mēģinājuši apgūt rūdīšanos pašmācības ceļā - kā man. Paplašinot manu apvārsni, skolā pasniegtā Vima Hofa metode ir devusi pārliecību par to, kā izvēlētais rūdīšanās ceļš ir jāturpina un kā to iespējams pilnveidot tā, lai pašam par to būtu prieks un gandarījums, pat ja no malas tas izskatās pēc sevis mocīšanas.

Ernests Ābiķis
profile-pic

Apmeklēju sarunu vakaru 2019.gada novembrī. Pēc tam decembrī izgāju 21 dienas izaicinājumu, Esmu pieteikusies uz DMT elpošanu. Darbs ar elpu - pamatapmācība. 12.01.2020. 9 (lai ir kur tiekties)!

Ilga Misāne
profile-pic

Viennozīmīgi iesaku! Turpinu praktizēties mazināt stresu.

Agnese Leite
profile-pic

Neuzspiesti. Katrs darbojas pēc savām spējām. Samērā viegli sasniedzami mērķi, kas ļaus dalībniekiem gūt gandarījumu tos sasniedzot un pat pārsniedzot. Mierīga, nesaspīlēta atmosfēra. Daudzpusīgs skatījums. Liekas, ka kaut kāds veiksmīga kursa pabeigšanas sertifikāts veicinātu vēl lielāku gandarījumu par kursu. Kopumā viss lieliski.

Andris Diļevka
profile-pic

Lieliska pieredze. Lielisks ieskats elpošanas pamatos plus praktiskā pieredze, kas iedrošina turpināt ikdienā. Tāpat paplašināju izpratni par kontrastiem, aukstumu un karstumu. Kad kursu uzsāku, neticēju, ka iekāpšu ledus vannā :) Maris dara brīnumus!!!

Inta Vingre
profile-pic

Tas, ko es iemācījos Rūdīšanās skolā, ir vērtīgs un praktizējams ikdienā. Paldies par nodarbību un vērtīgo informāciju visu dienu! Viss pa plauktiņiem salikts, superīgi. Šķiet, ka esmu bijusi īstajā laikā un vietā, un viss notiek! Ar to es gribu teikt, ka esmu ieguvusi motivāciju tam, kāpēc vispār sāku draudzēties ar auksto ūdeni. Un pareiza elpošana ir īpašs ieguvums! Rūdīšanās skolas nodarbībā esmu atradusi kaut ko aizraujošu, kas manu dzīvi ne tikai mainīs, bet jau maina. Un tas dod īstu pozitīvisma lādiņu.

Vineta
profile-pic

Ir par ko painteresēties vairāk. Kaut kas ārpus ikdienas rutīnas, paldies!

Antra Bērzmārtiņa
profile-pic

Darot vingrinājumus, vakaros sajūtas joprojām ir apbrīnojamas.

Jānis Biezais
profile-pic

Pozitīva pieredze. Pirms trīs gadiem piedalījos vienas dienas apmācībā un esmu ieviesusi kā ikdienas paradumu gan elpošanas vingrinājumus, gan aukstumpeldes. Ikdienā mēģinu piedomāt pie dažādiem mazajiem paradumiem, lai dzīvotu veselīgāk un labāk. Visu, ko esmu pamēģinājusi nācis man par labu.

Līga Šaplaka
profile-pic

Aukstums un karstums profesionāļu vadībā ir rezultāts ekselentai pašsajūtai un jaunām zināšanām. Esmu priecīga un gandarīta, ka atradu laiku pievienoties šai mācību grupai. Tas bija strukturēts mācību virziens ar to, ko man vajadzēja, lai izprastu dziļāk un justos komfortablāk pirtī, zinot ko un kā darīt.

Iluta Grebska
profile-pic

Vēlreiz PALDIES TEV par iedvesmu, ko devi tik vienkārši un draudzīgi ;). Es vēl joprojām esmu vieglā eiforijā, ka es to izdarīju, ka esmu spērusi pirmo soli! Saprotu un apzinos, ka tālāk viss atkarīgs no manis pašas, bet mani ļoti uzrunā gan elpošanas prakse (par ko man būs daži jautājumi), gan līdzsvara vingrinājumi, gan, protams, aukstais ūdens! Jau snaikstos gar Daugavu un gaidu, kad izkusīs krasta ledus, lai varētu iet ūdenī!

Diāna
profile-pic

Meklējot palīdzību saistībā ar miega problēmām, uzdūros šiem kursiem. Pēc kursa miegs viennozīmīgi ir uzlabojies!

Dace Ūdre
profile-pic

Beidzot spēju vairāk koncentrēties uz lietām, kuras tiešām ir aktuālas.

Ilze Irbe
profile-pic

Ir ok nodarbība. Tagad japraktizejas. Vajadzes pilnveidoties un nostiprinat iemanas vel kadu reizi. Elposanas pamati.

Harijs Lacars
profile-pic

Ļoti pozitīvi vērtēju Rudīšanās skolā gūto informāciju un praktisko pieredzi. Elpošanas vingrinājumus un auksto dušu esmu iekļāvis savā ikdienas rutīnā, kā regulāru praksi.

Arnis Miltiņš
profile-pic

Milzīgs paldies par pieredzi! Iepazinos gan ar jaunām lietām, gan jauniem cilvēkiem.

Guntis Gailìtis
profile-pic

Nu jau trešā diena pēc nodarbības (šorīt un vakar elpoju no rīta), un līdz šim tikai pozitīvi efekti — vairāk enerģijas, darba spējas un, šķiet, arī mierīgāks prāts. Paldies!

Jānis
profile-pic

Elpošanai ir liela nozīme un jāturpina trenēties!

Ilze
profile-pic

Kā izbijušam smēķētājam, pat vārdos nevaru aprakstīt, cik ļoti šis kurss man ir palīdzējis!

Ojārs Valkers
profile-pic

Apbrīnoju Māra spēju pilnveidoties un atrast arvien jaunus virzienus, kuri organiski papildina jau esošo nodarbību klāstu. Ikviens veselīgas dzīves interesents var atrast sev ko piemērotu un sākt savu ceļojumu. Māris pats ir iedvesmojošs piemērs tam, ko var sasniegt dažu gadu laikā, ja mērķtiecīgi un regulāri darbojas savas veselības uzlabošanā.

Dzintars Putnis
profile-pic

Paldies Mārim, ka pavēra priekškaru tādai it kā pašsaprotamai lietai, kā elpošana, kas izrādās ir daudz komplicētāka, nekā sākumā var likties. Tajā pašā laikā, strādājot cītīgi ar sevi, elpošanu var mainīt, lai tā dotu spēkus dzīvot pilnvērtīgi.

Raivis Grosbārdis
profile-pic

Laiks šajās apmācībās paskrēja nemanot. Milzīga enerģija, smaids sejā, cīņas spars un motivācija pēc apmācībām turpināt uzlabot savu dzīves kvalitāti un labsajūtu, izaicinot savas prāta un ķermeņa spējas un testējot robežas ar apmācību laikā veikto vingrinājumu un ieteikumu palīdzību. Māris māca to, kā paveikt vairāk, apzinoties savu pilno potenciālu un spējas! Sākotnējie negatīvie uzskati par aukstumu un rūdīšanos tika pilnībā izmainīti uz pozitīvo pusi.

Alise Bukovska
profile-pic

Viennozīmīgi pozitīvi! Iegūtas jaunas zināšanas, kas palīdz elpošanas, rūdīšanās, gulēšanas, meditācijas u.c. laimīgas un veselīgas dzīves prasmju attīstīšanai. Fantastiski pavadīts laiks un lieliskas emocijas, kā arī pozitīvisma deva ilgam laikam! Piedalījos Rūdīšanās skolas zināšanu nometnē 2019.g. 23.-24. novembrī

Aleksejs
profile-pic

Vienreizēja pieredze!

Inta Vingre
profile-pic

Bija interesanti uzzināt par elpošanu un aukstumu saistītās ķermeņa reakcijas.

Edmunds Peslaks
profile-pic

Ieguvu zināšanas par elpošanas tehnikām. Elpošanas tehnikas 7

Ilvija
profile-pic

Šokējoši apzināties, ka tik vitāli nozīmīgu procesu, kā pareizu elpošanu mūsdienās uztveram kā kaut ko pilnībā pašsaprotamu un neatkarīgu no mūsu ikdienas paradumiem un darbībām, lai gan ar esošo paradumu maiņu esam elpošanu izmainījuši līdz kritiskai robežai, kas ietekmē visus mūsu dzīves procesus - labsajūtu, veselību, spriestspējas, koncentrēšanās prasmes, smadzeņu, citu orgānu darbību u.tml. Šīs apmācības sniedza ļoti vērtīgu teorētisku un praktisku ieskatu pareizas elpošanas paradumu ieviešanai, lai ilgtermiņā uzlabotu labsajūtu, pielāgošanos konkrētai dzīves situācijai (miera/enerģijas radīšana sev vajadzīgos brīžos), fizisko aktivitāšu veiktspējas uzlabošanu un kopumā būtisku dzīves kvalitātes celšanu.

Alise Bukovska
profile-pic

Vecākiem iesaku! Noteikti palīdzēs bērna attīstībā.

Toms Sivecs
profile-pic

Šodien ir nosacīti svētki - paiet trīs gadi, kopš apmeklēju semināru Aitiņlauvās. Esmu pateicīgs KĀDAM, ka mūsu ceļi ir krustojušies un saku Tev PALDIES par to informāciju un iespēju, ko esi rādījis un devis. Rezumējot - trīs gadi ar Wima Hofa metodi - veicot elpošanas aiztures divreiz dienā un ejot aukstā dušā, man ir devuši impulsu aizdomājies par ļoti daudzām lietām, nonācis pie sev svarīgām atziņām. Caur Tevi gūtā pieredze ar vīriem Raiskumā arī ir devusi milzīgu prieka un enerģijas lādiņu. Viss notiek. Daudz kur esmu piedalījies. 10

Arnis
profile-pic

Ļoti laba :) pirmā Wim Hofa metodes pieredze pēc pilnas programmas. Viss tā arī bija kā apmēram gaidīju.

Reinis Zaļakmentiņš

21 dienas izaicinājuma pieredzes stāsti

profile-pic

Sāku ar 21 dienas izaicinājumu, nu šis viss turpinās jau 60 dienas. Prieks, ka neliels grūdiens dod vajadzīgo stimulu neatlaisties un turpināt!

Vineta Liepiņa
profile-pic

Iegūts vairāk zināšanu un izpratnes, vērtīgu padomu un papildu motivācija. Paldies!

Aija Murde
profile-pic

Paldies par ikdienas uzdevumiem - man tie ļoti patīk! Tā ir sava veida koncentrēšanās uz sevi un vērošana. Mūsdienu pasaulē tas ir ļoti būtiski, kad skrienam kā vāveres ritenī.

Liene
profile-pic

Šī ir otrā sezona, kad nodarbojos ar ziemas peldēšanu. Esmu tajā ievilcis jau visu ģimeni. Esmu runājis ar domu biedriem un sapratu, ka mana informācija par to visu ir niecīga. Tāpēc meklēju kaut ko vairāk un atradu - Rūdīšanos skolu. Galvenais uzdevums bija saprast, ko daru pareizi vai nepareizi, ko darīt ar elpošanu, bet komplektā nāca daudz vairāk. Ir jāturpina. Paldies!

Kristaps Bojans
profile-pic

1) Uzzināju par Vimu Hofu un viņa metodi. 2) Sapratu, ka ķermenim atrasties komfortà ir nepareizi, jo tas netrenējas. 3) Viss ir galvà! :). 21 dienas izaicinājums. Kopējais vērtējums 8.

Dagnija Tuča
profile-pic

Esmu par Tevi dzirdējis no vairākiem paziņam, ka arī pats piedalījos 21 dienas izaicinājuma. Mana iepriekšējā pelde bija 28. Decembrī - kas diemžēl rezultējās ar gripu, tiesa tam mazs sakars ar peldi, bet gan vairāk ar miega traucējumiem, kas spēcīgi ietekmē imunitāti. Cilvēkam, kurš pirmo reizi izdzird vārdu "rūdīšanās" šis 21 dienas izaicinājums ir pašā laikā! Piedālījos 21 dienas izaicinājuma. Mans vērtējums 10/10.

Janis Spunders
profile-pic

Esmu sajūsmā par elpošanas vingrinājumiem, tiešām tie nomierina un atslābina nervu sistēmu un reizē arī dod enerģiju. Esmu mazliet sadraudzējusies ar vēsu ūdeni (pēc pirts gribās aukstā dušā), un no rītiem vēsu dušu. Šad un tad iešaujas prātā- varbūt aizbraukt uz kādu peldi ezerā. Ar staigāšanu pa sasalušu zāli basām kājām - patika, bet apsaldēju kādu nervu, trīs dienas sāpēja kāja visā garumā. Piedalījos 21 dienu izaicinājumā. Mans kopējais vērtējums 6/10.

Zane Krěsliņa-Plětiena
profile-pic

Vispirms liels paldies par vērtīgajām zināšanām, ar kurām tik dāsni dalāties. Līdz šim izaicinājums padodas tīri labi. Savā ziņā esmu pat pārsteigta par speciālistu (fizioterapeits, ar kuru dalījos informācijā par Jūsu skolu un apmācībām) pozitīvo un ieinteresēto attieksmi. Izaicinājumu noteikti turpināšu, jo tas man nozīmē jaunu motivāciju, pašdisciplīnu un sevis izzināšanas procesu.

Ilga Misāne
profile-pic

Tā kā jau pirms tam gāju kontrastdušās, gribēju pamēģināt arī 21 dienas ziemas izaicinājumu. Līdz āliņģim vēl neesmu tikusi, bet gribu un noteikti pamēģināšu. Viss ir galvā. Prātu var apmānīt. Ķermenis spēj daudz vairāk nekā mēs nojaušam. Vēlos turpināt rudīties, jo jūtu, ka tas man der un palīdz cīnīties ar veģetatīvo distoniju.

Santa Mežule
profile-pic

Viegli nebija, bet interesanti gan. Visu izpildīt neizdevās, bet esmu saglabājusi visus uzdevumus un turpināšu tos pildīt patstāvīgi.

Elita Ezerniece
profile-pic

Man patīk īsās, precīzās un agrās ikrīta vēstules. Viegli saprotamie, pakāpeniskie un labi izpildāmi uzdevumi paši par sevi vien ir ko vērti! Ar interesi gribas mēģināt tos paveikt. Nedaudz precīzas un dažādi pasniegtas teorijas parasti nav par daudz - tieši tik, lai ikdienā moži izlasītu vai noklausītos. Rūdīšanās šķiet ļauj kļūt precīzam, vienkāršam. gudram, skaistam! :)

Inese Platpīre
profile-pic

Rūdīšanās skolu uztveru kā jaunu sākumu savai miegainajai, neizlēmīgajai dzīvei. Nezinu labāku civilo paņēmienu kā rūdīšanās skola, kas tavām smadzeņu puslodēm atkal liek strādāt kopā. Kaut arī pagaidām pieņēmu 21 dienas izaicinājumu, ar nolūku iepazīties.. ja nu paķer, jau pirmajās dienās sāku no rītiem praktizēt Wima elpošanas un aukstās dušas (daru to visa izaicinājuma laiku, kaut gan tas galīgi nebija prasīts). Ko lai saka - pretīgie, baltie ,angīniskie izdalījumi mandelēs ir pazuduši! Sex ir ilgāks! 😅 Miers pārņēmis dvēseli, elektrība pārņēmusi prātu un ķermeni! 👍😄 Tagad braucu ceļojumā, bet kad atgriezīšos, noteikti gribu vairāk socializēties ar līdzīgi domājošajiem un piedalīšos jau kādā skolas pasākumā! 21 dienas izaicinājums 10

Artūrs Rostokins
profile-pic

No skolas esmu sapratusi, ka rūdos jau no bērnības (kaut arī nekad to neesmu saukusi par rūdīšanos), jo bērnībā laika apstākļi īpaši neinteresēja, ārā vienmēr bija interesantāk, nekā iekšā, un basajām kājām bija vienalga grants ceļš vai nopļauts rudzu lauks. Arī tagad jau vairākus gadus (kopš dzīvoju mazpilsētā) vasarā staigāju basām kājām, bet ziemā izskrienu pagalmā pa sniegu. Skriešana un slēpošana manas iecienītākās aktivitātes ziemā, un pēdējās divas ziemas lienu arī āliņģī. Pagaidām vēl tikai mācos, kā to pareizāk darīt. Sapratu, ka jāpievērš uzmanība plecu nesasprindzināšanai un mierīgai elpošanai. Arī ar līdzsvara vingrojumiem ir švaki, jāpiestrādā pie tiem. Un jāsāk norūdīties pret vasaras karstumu, jo virs +25 tā vairs nav dzīve (par skriešanu nemaz nerunājot), un pirts man arī ne pārāk patīk. Ceru, ka tas lielais ieguvums no rūdīšanās ir ne tikai viegla uzvara pār saaukstēšanās vīrusiem, bet veiksmīga cīņa arī ar tādiem modernajiem stresa izraisītajiem vīrusiem, kā izdegšana, depresija un veģetatīvā distonija.

Sandra
profile-pic

Ļoti vērtīgi - iesaku visiem!!!

Valdis Vintišs
profile-pic

Esmu patīkami pārsteigta par efektīvo rezultātu un izmaiņām tik īsā laika sprīdī. Māra sniegtās zināšanas un pieredze man palīdzēja iegūt jaunu, pilnīgi līdz šim nebijušu pieredzi, kas attiecas uz rūdīšanos (esmu ļoti salīga, naktī guļu vilnas zeķēs, gandrīz regulāri ciet deguns, drēgnais lietainais laiks man vienmēr uzdzen drebuli. Ļoti karstās vasarās liekas, ka nav ar ko elpot, kaut gan pirts man patīk.). Cītīgi pildot visus uzdevumus, šobrīd pa māju staigāju basām kājām, guļu bez zeķēm un ar vienu segu. Mēģinu sadraudzēties ar kontrastdušu. Izejot no mājas, nav mugurā viss, kas skapī. Veicot savus regulāros treniņus, cenšos elpot tikai ar degunu. Pēc treniņa nejūtos tik piekususi un arī pulss ir zemāks. Redzu un sajūtu tikai plusus un pozitīvu pieredzi un šis ir tikai sākums. Māri, paldies!

Aiga Vīdmane
profile-pic

Jau sen biju domājis, ka vajadzētu sākt rūdīties, bet neziņa par procesu vienmēr atturēja, veltīt laiku informācijas meklēšanai arī nevarēju. Rūdīšanās skola man sniedza gan informāciju, gan pareizu priekšstatu par procesu. Paldies!

Vladimirs Remesovs
profile-pic

Aptveru sniegto informāciju un mēğinu ieviest rūdīšanās konceptu ğimenē. Mazākais no dēliem (9g.) seko manam piemēram un grib rūdīties. Interesanti lasīt par pieļautajām kļūdām un citiem ieteikumiem. Paldies par sniegto informāciju un iedrošinājumiem!

Kristīne Niedra
profile-pic

Patika! Daudz interesantas informācijas. Secinājums - viss ir galvā - tikko nomierinās prāts, tā ūdens dīķī paliek arvien siltāks. Paldies par iedvesmu un dalīšanos!

Inga Kalniņa
profile-pic

Liels paldies par iespēju piedalīties šādā izaicinājumā! Lai gan nepildīju visus uzdevumus 100%, taču biju ļoti pārsteigta, kā it kā mazas, niecīgas (un reizēm tikai iztēlotas lietas) spēj mainīt ķermeņa sajūtas. Biju ļoti pateicīga par iespēju izrauties no ikdienas rutīnas un pamēģināt ko jaunu! Tāpat arī pievienotie materiāli bija ļoti vērtīgi! Man nav nekādu citu ieteikumu vai ierosinājumu, jo izaicinājumu sāku no "baltas lapas", tāpēc pieņēmu visu, kas tika dots.

Ieva Pudure
profile-pic

Apkopojumu no daudzām dažādām aktivitātēm veselīgam dzīvesveidam. Staigāju basām kājām, elpoju, pārdomāju, gāju pirtī. 8.

Vita Arente
profile-pic

Ļoti iedvesmojoši, daudz informācijas un labi izskaidrojumi par to, ko tad nozīmē rūdīties. Ne tikai saņēmu katru rītu e-pastu ar uzdevumu, bet arī papildus rakstus, radio raidījumus un citu cilvēku pieredzi. Milzīgs paldies par idejām, dažas noteikti turpināšu izmantot ikdienā, man mērķis būtu peldēties visa gada garumā un kopumā uzlabot veselību.

Ilze Graudiņa
profile-pic

Pieredze ir minimāla, bet iedvesmojoša un motivējoša turpināt. Šie epasti bija ļoti jauka dienas daļa. Es viņus pārlasu vairākas reizes. Turpmāk pietrūks ikrīta epasta :) Es ļoti daudz uzzināju. Daudzas lietas arī īstenoju dzīvē. Tomēr saprotu, ka ikdiena ir tik strauja, ka nav spēka īstenot visu programmu, kā ar sirdi gribētos.

Ilze Stieciņa
profile-pic

Līdz šim teorētiska iegūstot informāciju internetā. Pieredze interesanta, izzinoša, sevis pilnveidojoša. Es piedalijos 21 dienas rūdīšanās izaicinājumā un 2020. Gada peldē Bābelītes ezerā.

Andris Vītols
profile-pic

Tas bija ļoti noderīgi un tieši laikā. Priecājos, ka uzzināju par šīm metodēm - labs atgādinājums katrai dienai. Paldies!

Daina Šteinerte
profile-pic

Guvu daudz informācijas un praktiskus padomus, kas lika citādāk paraudzīties uz rūdīsanos un tās nozīmi cilvēka dzīvē. Paldies par šo un jāturpina ar vien vairāk visu sniegto praktizēt ikdienā! 21 dienu izaicinājums.

Pēteris Maltenieks
profile-pic

Latvijā vajag šo aktualizēt, lai tauta sāk atmosties un domāt savādāk, būt laimīgiem, veselīgiem un spēcīgiem savā ķermenī! Esmu pateicīga par šo iespēju izzināt šo tematu! Viss vienkāršais ir vislabākais - vajag tikai pagriezt domāšanu, jo nekas nav neiespējams - tikai mūsu labākais draugs prāts to noliegt grib!

Ance Zāgmane
profile-pic

Šodien ir nosacīti svētki - paiet trīs gadi, kopš apmeklēju semināru Aitiņlauvās. Esmu pateicīgs KĀDAM, ka mūsu ceļi ir krustojušies un saku Tev PALDIES par to informāciju un iespēju, ko esi rādījis un devis. Rezumējot - trīs gadi ar Wima Hofa metodi - veicot elpošanas aiztures divreiz dienā un ejot aukstā dušā, man ir devuši impulsu aizdomājies par ļoti daudzām lietām, nonācis pie sev svarīgām atziņām. Caur Tevi gūtā pieredze ar vīriem Raiskumā arī ir devusi milzīgu prieka un enerģijas lādiņu. Viss notiek. Daudz kur esmu piedalījies. 10

Arnis
profile-pic

Paldies Rūdīšanās skolai par atgādinājumu, cik nozīmīga ir elpošana un pievēršanās savām sajūtām. Šo trīs nedēļu laikā, vērojot savas sajūtas un emocijas, esmu kļuvusi mierīgāka.

Ilona skudra
profile-pic

Liels paldies! Neko nezinot par rūdīšanos, esmu izārstējusi (daļēji) aukstuma alerģiju. Ārsti aizliedza iet peldēt (hroniska urīnceļu iekaisuma dēļ). Novembrī, pēc ārsta vizītes, bez sagatavošanās ielecis dīķī. Sākumā lēkāju, priecājos, tad pāris vēzienu un aizgāja. 5 gadus neko nezinu un esmu aizmirsusi par šo slimību. Neesmu ronis, gaidu, kad izkusīs ledus. Ļoti patīk staigāt basām kājām pa sniegu, ledu. Paldies!

Inta Balcere
profile-pic

Paldies! 21 diena paskrēja ātri. Katrs rīts sākās ar gaidīta e-pasta izlasīšanu pie rīta kafijas. No projekta paņēmu visu, ko varēju. Pamainīju dažus ikdienas ieradumus. Pagarināju savu velosezonu, secinot, ka aukstums vēl nav tik traks, lai nebrauktu. Pozitīvas izmaiņas pašsajūtā jau ieviesušās, atliek tikai turpināt.

Aija Klismete
profile-pic

Esmu sajūsmā par zināšanām, jaunu pieredzi un vērtīgiem padomiem, ar kuriem dalies!

Evija
profile-pic

Paldies par 21 dienu! Šogad pirmo gadu draudzējos ar aukstumu vēl vairāk, vēl peldu un tas mani iepriecina.

Agnese Spura
profile-pic

Ļoti daudz interesanta un vērtīga informācija par rūdīšanos un elpošanu, mācos daļu no tā iekļaut savā ikdienā. Pieteicos 21 dienas izaicinājumam un mans vērtējums ir 8 no 10.

Līga
profile-pic

Ļoti patika katru rītu saņemt vienu labi paskaidrotu un pamatotu uzdevumu! Emocijas visnotaļ pozitīvas. Par to liels paldies!

Dace Balode
profile-pic

Mana pieredze ar Rūdīšanos skolu ir ļoti maza, taču pozitīva. Ja iepriekš nebiju par tādu dzirdējusi, kur nu vēl apjautusi, ka tas ir kas vairāk par aukstuma ielaišanu dzīvē, tad tagad esmu priecīga, ka esmu sapratusi tās darbības sfēras.

Elīna jogure
profile-pic

Paldies par šo iespēju! Esmu ļoti sajūsmināta un noteikti pamazām kaut ko ieviesīšu savā dzīvē. Uzzināju ļoti daudz. Jums cepuri nost - prieks par to, ka ir atrasta sava īstā vieta dzīvē un ka spējat tik daudzus iedvesmot. Visādā ziņā - Jūs palīdzējāt saprast, ko es varu mainīt un kā strādāt. Liels Jums paldies par materiāliem!!! To ir daudz un noteikti tos pārskatīšu! Noteikti ieteikšu visiem piedalīties Jūsu izaicinājumā!

Vineta Silauniece
profile-pic

Reti atbildu, dalos pieredzē utt., tad nu lasu Tavus uzdevumus un ar prieku konstatēju, ka šo to esmu jau paveikusi. Šorīt izgāju īsā pastaigā (apm.2-3min.) lietū basām kājām un diezgan atsegtu ķermeņa augšdaļu, tā, lai lietus lāses bungā pa ādu. Centos saglabāt vienmērīgu elpu, apāvu pēdas, kad sāka salt un tad vēl brīdi varēju pastaigāt, tā lai ķermenis līksmo nevis saraujas šausmās. Tas bija lieliski!!!! Paldies Tev par iedvesmas stāstiem, zināšanām! Lai viss rit uz priekšu un attīstās!

Laila
profile-pic

Paldies par sniegtajiem padomiem 21 dienas izaicinājumā! Ļoti labi saprotams, cik tas viss ir nozīmīgi un kā ar ikdienišķām darbībām, izmainot savu dzīvesveidu, varam kļūt daudz labāki, spēcīgāki un arī justies pavisam savādāk.

Sintija
profile-pic

Esmu ļoti priecīga, ka nejauši ieraudzīju 21 dienas izaicinājumu, jo par skolu zinu jau kādu laiku, bet apstākļi neiegrozījās labvēlīgi, lai pieteiktos, tādēļ izaicinājumam pieteicos gari nedomājot un esmu arī ļoti priecīga, ka izaicinājums ir joprojam atrodams epasta, jo jāatzīst, ka esot nesen pec dzemdībām ne visu un ne katru dienu izdarīju tā, lai lepotos. Tomēr ar interesi lasīju pievienotos materiālus un daudzas atziņas par rūdīšabos iegūla kādā krokā :) un darbs ar sevi kaut kad atsāksies. Paldies.

Elīna Lauva
profile-pic

Iepazīstu vēl Rūdīšanās skolu. Es pieteicos 21 dienas izaicinājumam un mans vērtējums ir 9 no 10.

Inese B
profile-pic

Droši vien jāuzliek sevi uz pauzes un, laikam ejot, sāc saprast, vai tas ir bijis tavs, vai ir pietrūcis. Tieši tā bija ar mani, kad pieteicās un piedzima meita, elpošana kopā ar peldēm tika atstātas novārtā. Un tad tu it kā dzīvo, bet tajā pašā laikā kaut kas nav. Apkārt viss ir forši, bet ieklausoties sajūtās, saproti, ka ķermenis un prāts jau sen ir sācis kliegt, tikai tam netika pievērsta uzmanība. Trūkst enerģijas, reibst galva, fizisks un emocionāls vājums... Un tad man radās doma atsākt elpošanas vingrinājumus. Apmeklēju Māra lekciju. Sākotnēji likās, gan jau nostiprināšu tās pašas zināšanas, taču biju pārsteigta, ka lekcija bija vēl bagātāka ar vēl citādākiem elpošanas vingrinājumiem un dažādiem iedvesmas stāstiem. Dalos ar draugiem, cik liels enerģijas pieplūdums ir pēc elpošanām un peldēm Daugavā. Skrienot, vairāk piedomāju pie vienmērīgas elpošanas, rezultāti un pašsajūta ir labāka. Papildus elpošanai un peldēm, vairāk piedomāju par veselīgāku pārtiku un ieklausos sevī.

Inese Skabe
profile-pic

Noteikt tā ir elpošana. Par ko es vairāk gribēju uzināt un plusā saņēmu vēl citas lietas. Kā uzlabot miegu, kas ar man ir svarīgs. Piedalījos visās nodarbībās.

Gunita Piene
profile-pic

Izaicinājums bija interesants. Uzzināju daudz citas opcijas, kā rūdīt ķermeni.

Toms Užāns
profile-pic

Ir patīkami apzināties, ka ir cilvēki, kuri domā un rīkojas līdzīgi kā Tu. Tas iedvesmo un motivē - tā tikai turpināt! Vienlaicīgi, daloties zināšanās, Tu bagātini sevi un pieredzi ko jaunu. Tas, savukārt, veicina izaugsmi. Lai izdodas ar katru dienu kļūt labākiem, veselīgākiem un mierīgākiem!

Signe Mainule - Meidropa
profile-pic

Pildot uzdevumus, uzzināju daudz interesantu un jaunu lietu. Daži uzdevumi bija pat ļoti interesanti. Kopumā šajās dienās tika uzņemta laba enerģija. Paldies Māri un ceru tikt kaut kad uz kādu no tavām nodarbībām! :)

Dmitrijs Stepanovs
profile-pic

Lieliski holistisks (veseluma) ieskats uz dzīvi veselā ķermenī, kura pamatā ir holistisks (veseluma) redzējums un darbības caur dinamikas/mainības/kontrastu prizmu. Paldies!

Reinis Grants
profile-pic

Man liels prieks, ka Latvijā ir šāda tik ļoti vērtīga veselības kopšanas skola, pateicoties Tev, Māri. Ja dzīvotu Latvijā, es būtu kopā ar entuziastiem, bet nu izmantoju šo izdevību neklātienē - tas sekoja tieši pēc Wima Hofa metodes 9 dienu kursa, ko piedāvāja Commune. Lieliska iespēja ar Rūdīšanās skolas izaicinājumu turpināt tālāk. Vērtīgas pamācības par elpošanu, miegu un video ļoti iedvesmojoši, kā arī FB grupa. Augstākais novērtējums par mācībām un visu konceptu. Liels paldies par dāsni sniegtajām zināšanām, entuziasmu un profesionalitāti! Lai veiksme un neiedomājamas iespējas pavada arī tālāk!

Mudīte
profile-pic

Katru dienu saņemot jaunu epastu ar pildāmiem uzdevumiem un informāciju, ko guvu, jūtos daudz zinošāka par rūdīšanos un tās nepieciešamību. Guvu lielisku pieredzi, daudz jaunas informācijas, jūtos labi un apmierināta, ka piedalījos šajā izaicinājumā.

Nora Alksne
profile-pic

Par 'Rūdīšanās skolu" neko nezināju līdz šā gada oktobra sākumam. Esmu ļoti salīga un tas, ka kaut kas jāmaina jau labu laiku prātu tirdīja. Kāda paziņa atsūtīja WhatsApp info par 'Rūdīšanās skolu". Šī ziņa mani ieinteresēja. Sāku interesēties un pamazām iegūstu kolosālas zināšanas, kuras apgūstot spēj mainīt cilvēkus un veselību. Galvenais, lai būtu vēlme darboties un pilnveidoties. Māri - milzīgs Tev paldies!

Aiga
profile-pic

Diemžēl neizdevās izpildīt visus izaicinājuma punktus, bet pat izlasot dienas uzdevumu, tas ļāva paskatīties uz rūdīšanos un savu ķermeni no pilnīgi cita skatu punkta - daudz plašāk un komplicētāk. Paldies!

Līga Pollaka
profile-pic

Rūdīšanās skolu un tās piedāvātās nodarbības fiziski apmeklējusi neesmu, bet esmu izmantojusi pieejamo informāciju par rūdīšanos Rūdīšanās skolas mājaslapā. Jau otro gadu piedalos virtuālajā 21 dienas izaicinājumā, salīdzinot ar pagājušo gadu, izaicinājums ir "audzis". Māra e-pasti bija daudz saistošāki, uzskatāmāki un saprotamāk izskaidrotas daudzas ar rūdīšanos saistītas lietas, kas ļāva izprast dienas uzdevumus pilnībā. Katru dienu ar nepacietību gaidīju, ko Māris atkal būs uzrakstījis. Paldies par izaicinājumu!

Ilze Zēbolde
profile-pic

Izteikta siltummīle jau sen kā neesmu, arī iepriekš netuntulējos, labprāt guļu vēsā telpā, visu vēso gada periodu eju āliņģī, bet tikai pēc pirts. No Rūdīšanās skolā apgūtā, man būtiski bija uzzināt, ka peldei aukstumā sevi jāsagatavo tā, lai uztver to "vēsā mierā", nevis saņemot papildus adrenalīna devu. Man paveikt uzdevumus 21dienas garumā līdzēja tas, ka tie bija ļoti daudzveidīgi un arī īsi, vienkārši, nevarēja atrunāties, ka tam vai šim nesanāca laika. Iegūto pieredzi vērtēju visnotaļ pozitīvi, labs impulss turpināt ceļu draudzībā ar aukstumu. Paldies, Māri!

Laila Malceniece
profile-pic

Piedalījos Rūdīšanas skolas "21dienu izaicinājumā", otro reizi. Pirmajā reizē vispār iepazinājos, ko nozīmē rūdīties. Ar aukstu ūdeni draudzējos kopš bērnības, tikai ne ziemā. Šogad e-kurs ,ļāva izprast elpošanas tehniku un nozīmi. es piedalījos "21 dienu izaicinājumā"-e-kursā. 7

egita Graudiņa
profile-pic

Stiprināja apņemšanos. Centos vismaz domās piedalīties visās nodarbībās.

Ervīns
profile-pic

Lieliska pieredze, pārliecības par rūdīšanos iegūšana!

Sintija lūsare-Garā
profile-pic

Brīnišķīgi ieteikumi, lai pakāpeniski pierastu pie aukstuma. Pirmo reizi mans mēģinājums norūdīties ir izdevies bez saaukstēšanās. Šobrīd ikdienā piekopju aukstās dušas, kā arī ievēroju daudz citus Jūsu sniegtos vērtīgos padomus, kas palīdz justies labāk. Esmu vēl ceļā uz ziemas peldēm, bet šis ir lielisks sākums uz labāku un veselīgāku sevi. Paldies par to!

Aiga
profile-pic

Ieguvu daudz vērtīgu padomu.

Irēna Jasikeviča
profile-pic

Diezgan vibrējoša un forša sajūta pēc izaicinājuma! :) Liela daļa dzīvē jau praktizēta ikdienā (dzīvojot Islandē tas dažreiz notiek, gribot negribot). Visvairāk patika psiholoģiskie (apziņas utml.) treniņi.

Diāna sus
profile-pic

Atziņa, ar sakārtotu prātu var darīt lielas lietas. Piedalījos 21 dienu izaicinajums. Mans vērtējums sev no šī izaicinājuma ir 10/10!

Tija Jirgena
profile-pic

Es pieņēmu 21 dienas izaicinājumu un nu jau ir lielāka saprašana par rūdīšanos. Neteikšu, ka varēju visu izpildīt, bet daudz esmu mainījis, lai pamazām nokļūtu līdz tam, lai saņemtos un dotos aukstā peldē. Liels paldies par padomiem, ko ieguvu šajā izaicinājumā!

VILNIS IZOTOVS
profile-pic

Man dikti patika. Nav tā, ka darīju visu, bet šo to darīju. Un man bija svarīgi saprast konceptu, vai man vispār šis der. Tagad zinu, ka der. Man dikti patīk jūsu filosofija.

Daiga Valdmane
profile-pic

Šis man jau ir otrais 21 dienas izaicinājums. Šoreiz intensīvāk un apzinātāk piestrādāju pie elpošanas. Bija naktis, kad pamodos un tūlīt piefiksēju, ka elpoju ar muti. Pastrādāju ar elpošanas vingrinājumiem un iemigu jau elpojot caur degunu. Daudzkārt dienas laikā piefiksēju, cik "garšīgs" gaiss un kāda bauda ir ievilkt pilnu krūti ar to. Super! Liels Paldies par šo izaicinājumu!

Ritvars Steiselis
profile-pic

Arī 21 dienas izaicinājumā var gūt diezgan labu izpratni par to, kas ir rūdīšanās, jo informācijas ir pietiekami daudz, praktizēšanās paliek katra paša ziņā. Svarīgākā atziņa - jāmācās ieklausīties savā ķermenī!

Inese Lunte
profile-pic

Gribu pateikt lielu paldies par izaicinājumu. Bija ļoti interesanti saņemt uzdevumus, katru rītu pārsteigums. Sākot rītu ar uzdevumu sev. Sapratu, ka bija lietas kuras jau ikdienā neapzināti darīju. Izaicinājuma uzdevumi deva pārliecību un piešķīra rīcībai apzinātību. Elpošanas uzdevumi darbojas lieliski, turpinu praktizēt. Tā ir lieta kuru gribētu padziļināti apgūt kursos, noteikti pieteikšos. Visgrūtāk gāja ar smaidīšanas un krāsas uzdevumu :). Ar aukstumu jau biju sadraudzējies savā nodabā lienot meža ezeriņā. Pēc raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" ieinteresēja elpošana ūdenī, tā arī nonācu līdz izaicinājumam. Paldies par dalīšanos ar sistēmu un pieredzi, lai izdodas arī turpmāk, sevis pilnveidošana un citu iedrošināšana. Uz tikšanos kursos vai Bābelītē.

Andris Vītols
profile-pic

Ar bažām gaidīju pirmo vēstuli. Atviegloti nopūtos, kad lasīju un nopriecājos, ka šis nav kārtējais visu vai neko izaicinājums. Ļoti labi materiāli. Paldies par to, ko Tu dari!

Daina
profile-pic

Vēlos personīgi pateikties par 21.dienu izaicinājumu. Es esmu stāvā sajūsmā par to, ko tas man ir devis. Kopš izaicinājuma es katras brīvdienas esmu upē, arī vakar biju:) Mana pašsajūta, enerģijas līmenis, tas, kā strādā manas smadzenes un kopējā jauda ir uzlabojusies par vairāk kā 100%. Es neesmu slimojusi visu šo laiku. Esmu atklājusi sevī elpošanas burvību un patiešām sajutusi tās ārkārtīgi lielo vērtību. Izejot no mājas uz īsu brīdi, piemēram, līdz pasta kastītei, es vairs nevelku āra jaku un tas man šobrīd ir absolūti ok, lai gan iepriekš biju pilnīgākais siltummīlis. Esmu atklājusi, ka tiešām varu ieiet aukstā dušā, lai gan agrāk dzīvoju ar pilnu pārliecību, ka tas nav man. Mans vectētiņš, kurš pārdzīvojis kara gadus un bija izcils sportists, bērnībā teica - ja vēlies norūdīt raksturu, katru vakaru paturi kājas aukstā ūdenī. Tikai pateicoties 21.dienas izaicinājumam es sapratu, ko tiešām tas nozīmē. Vēlreiz liels, liels paldies par to, ko Tu un Tava komanda dara. Tas ir ārkārtīgi vērtīgi!

Sintija
profile-pic

Milzīgs paldies par iedvesmu. Aukstumu iemīlēju pati saviem spēkiem. Pateicoties Mārim iepazinu Wima Hofa metodi. Esmu sākusi elpot pēc viņa metodes. Nezinu, vai to vajag darīt katru dienu. Es vados pēc sajūtām.

Sandra Eizenberga
profile-pic

Bija ļoti interesanti. Ieinteresēja pārkāpt robežas un ar ikdienišķiem uzdevumiem, kļūt stiprākai.

Līga Kareļkova
profile-pic

Paldies, par labo sajūtu atcerēšanos lasot ikrīta e-pastus un atceroties pieredzi par aukstumu un karstumu....piedalījos 21 dienas izaicinājumā. Mans vērtējums 8/10.

Inga Eglīte
profile-pic

Esmu pateicīga par 21 dienas izaicinājumu. Ļoti forši pasniegts un izplānots! Paldies, ka iedrošini un iedvesmo! Paldies, ka dalies ar savām zināšanām! Es baudīju - viss bija lieliski.

Brigita Kronberga
profile-pic

Paldies par lielisko izaicinājumu 21 dienas garumā! Iestājos ar priekšzināšanām, jo gandrīz gadu jau biju piekopis dažādus rūdīšanās rituālus, kas ietver kontrastdušas, staigāšanu ar basām kājām, mazāku drēbju apjomu, ledus peldes, elpošanu pēc Wim Hof metodes, BET tava izaicinājuma laikā tāpat uzzināju jaunas lietas, ko arī ļoti novērtēju. Ļoti labi sagatavoti un izskaidroti uzdevumi un lieliski papildus materiāli bija nodrošināti visa izaicinājuma garumā. Atkārtoti iešu vairākas reizes cauri visiem uzdevumiem, lai nostiprinātu zināšanas. Tiešām liels Tev paldies!

Mārcis
profile-pic

Vienā vārdā - pozitīvi. Arī disciplinējoši. Ļoti patika gan stāstu vakars, gan 21 dienu izaicinājums. Bija ļoti interesanti eksperimentēt ar elpošanu, jau pamanīju ietekmi uz miegu un garastāvokli. Ar aukstumu draudzējos jau kopš agras jaunības, bet visgrūtāk gāja ar smaidu un krāsu izaicinājumu.

Ilga Misāne
profile-pic

Cik ļoti svarīgi un vērtīgi bija uzdevumi, likās vienkārši, bet tajā pašā laikā sarežģīti. Pievērsties sev un saprast sevi - man tas bija ļoti svarīgi. Kontrasti, citrons, elpošana, katru rītu eju ārā peldkostīmā un aplejos ar aukstu ūdeni.

Ilona Čakāne
profile-pic

Daudz noderīgas un praktiskas informācijas, kas tagad ir jāpielieto praksē, lai varētu vērot un piedzīvot izmaiņas. Informācija ir pamatota ar zinātniskiem pētījumiem un sniedz saprotamu skaidrojumu par to, kādi bioloģiski, psiholoģiski procesi notiek, kāds ir veikto darbību efekts. 21 dienas izaicinājums. 10!

Sallija Kraukle
profile-pic

Man ļooooti noderīgi bija elpošanas vingrinājumi un iedvesmojošie video. 21 dienas izaicinājumā. 10 kopējais vērtējums.

Ilze Liepiņa
profile-pic

Rūdīšanās skolas e-mācību izaicinājums lika pilnīgi savādāk paskatīties uz rūdīšanās ideju. Tagad zinu, ka rūdīšanās ir pareiza elpošana, kontrasti, "otrādie" vingrinājumi, smaidīšana, uzmanības treniņš - nevis tā uzreiz bladāc āliņģī un skriet ārā, kā agrāk domāju (un ko uzskatīju par sev nepieņenamu un neiespējamu). Ļoti patika arī teorētiskā sadaļa. Bija labi, ka informācija tika sniegta pamazām, pa daļām - tas atļāva labāk izprast un apdomāt izlasīto. Esmu spērusi pirmos soļus draudzībā ar aukstumu, jau bradājusi ar basām kājām pa sniegu, kontrastdušas pamazām kļūst par ierastu lietu. Apsveru iespēju piedalīties kādā no Rūdīšanās skolas klātienes apmācību programmām.

Aija Dzeņkovska
profile-pic

Patika iespēja uzzināt praktiskus, ikdienā vienkārši īstenojamus ieteikumus, kas palīdz uzlabot pašsajūtu uzreiz un nes lielisku ieguldījumu arī ilgtermiņā.

Liene Punkstiņa
profile-pic

Paldies, Māri, par šo izaicinājumu! Tas deva man izpratni par norūdīšanās būtību. Izrādās-nav tik traki kā iepriekš biju iztēlojusies. Galvenais ir darīt-pa drusciņai un katru dienu. Un elpošana, elpošana, elpošana. Ļoti patika elpošanas varianti, ko var izmantot bērniem, arī sev-protams. Āliņģī vēl nelīdīšu, bet ārā basām kājām iešu droši. Lai viss forši arī turpmāk Tev un Tavai skolai! Sekošu un iespēju robežās piedalīšos arī citos pasākumos.

Līvija Gridjuško
profile-pic

Ļoti patika Rūdīšanas skolas piedāvātā taktika un uzdevumi. Lai gan tie var šķist nesaistīti, tomēr beigās noved pie rezultāta un mērķa un tad jau visas kopsakarības kļūst skaidras!

Monika maido
profile-pic

Pirmā sastapšanās, bet gūta ļoti vērtīga informācija. Arī es sākotnēji uzskatīju, ka rūdīšanās ir tikai peldēšana aukstā ūdenī, bet tas ietver tik ļoti daudz! Priecājos, ka informacija atnāca pie manis tieši laikā, jo sāku aukstuma peldes ezerā, bet nācās pārtraukt šo jauno iniciatīvu, jo sāku slimot un mēnesi ‘netiku uz strīpas’. Saprotu, ka līdz galam nebiju tam visam sagatavojusies un biju sākusi no otra gala. Piedalījos bezmaksas 21 dienu apmācībās.

Kristīne Lāce
profile-pic

No pārliecības, ka aukstums nav man, esmu tikusi līdz sevis pārvarēšanai un pat sajūsmai par dažiem uzdevumiem. Bet vēl tāls ceļš ejams, jo pēc aukstuma mirkļiem dabiski pagaidām nesasilstu, pat kļūst nejūtīgi roku un kāju pirksti, tas mazliet biedē. Pagaidām nedomāju par iešanu āliņģī, bet kontrastdušas ceru atstāt ikdienā. Kopumā liels paldies par šo iespēju!

Maija
profile-pic

Paldies par ikdienas uzdevumiem ar skaidrojumiem. Šī informācija nostiprina pārliecību, ka viss ir galvā un ne jau cilvēki saslimst no aukstuma. Par lielo elpošanas un apzinātības nozīmi nebiju aizdomājusies - tas ir jaunums priekš manis.

Maija
profile-pic

Guvu ļoti pozitīvu rūdīšanās iesācēja pieredzi, kas nu ir reāli ieviesta manā ikdienā. Katru dienu kontrastduša un iešana ūdenī Lielupē 1 reizi nedēļā. Kopā ar izaicinājumu, izdevās ko biju iecerējusi. Un noteikti piedalīšos vēl.:) Paldies, Māri! :)

Sallija
profile-pic

Mana pieredze ar rūdīšanās skolu sākās vēl pirms sākās 21 dienas maratons. Kā jau ar aukstumu, sniegu un kontrastiem biju labi pazīstams no bērnības, tad šo 21 dienas laikā, es varēju tikai apzināties, kāds spēks ir mūsu galvā, reaģēšanai uz apkārtējo vidi. Pa nepilnu mēnesi esmu līdis aizsalušā ūdens kritumā (Siguldā), peldējies Liepājas jūrā un vakar līdz Gaujas āliņģī. Par sniegu nerunājot, tas ir pašsaprotami. Tādējādi mani paķēra tā laime, veselība un līdzsvars, ko pats sev var radīt ar aukstumu. ABSOLŪTI fantastiska pieredze. Paldies par jūsu kustību un darbu. : )

Audris
profile-pic

Man patika saņemt katras dienas uzdevumus. Piedalījos 21. diena izaicinājumā. Klātienē neesmu piedalījusies vēl nevienā notikumā.

Iveta
profile-pic

Izpildīju visus uzdotos uzdevumus. Mana pieredze bija vienkārši brīnisķīga - pirmo reizi iebridu savā neaizsalušajā Viļakas ezerā un smējos pēc tam līdz asarām '' Jā, es to varu!'' Es piedalījos tikšanās reizē Viļakā. Vērtējums 9/10.

Anita Bicāne
profile-pic

Paldies par apmācību, kuras laikā es varēju uzlabot savu dzīves kvalitāti. Ieguvu sev zināšanas, lai nejustu aukstumu.Vēl ir vajadzīga prakse, lai sasniegtu savu aukstāko mērķi.

Vaira Liepiņa
profile-pic

Jauki tie ātri izpildāmie padomi. Visnotaļ iedrošinoši. Izcili!

Līga Beļicka
profile-pic

Iedvesmoja elpošanas vingrinājumi, citādās pieredzes uzdevumu un savas nervu sistēmas vērošana!

Anita
profile-pic

Esmu pateicīga par iespēju redzēt un just aukstumu citādi! Esmu tagad draugos ar aukstumu, aukstums ir mans draugs, kas liek manai ķermeniskajai mašinērijai pulsēt dzīvāk, tas dod lielisku enerģiju un prieku. Vienmēr pēc aukstas dušas esmu priecīga un gandarīta, ķermenis un gars kā no jauna piedzimis. Tas viennozīmīgi ir lielisks laba garastāvokļa eliksīrs! Rūdīšanās laikā daudz vairāk ieklausījos sevī, uzticējos sev un ticēju, ka varu un spēju būt savu emociju, domu un jūtu noteicēja, nevis otrādi. Daru visu ar visdziļāko cieņu pret sevi un apkārt pasauli! Vienmēr pateicos visiem un ikvienam pēc lieliskas prakses un ne tikai! Es noteikti turpināšu pilnveidoties šajā jomā! Paldies no sirds un dvēseles!

Anzelika Legante
profile-pic

Elpošanai ir liela nozīme un jāturpina trenēties!

Ilze
profile-pic

Rūdīšanas ar aukstu ūdeni rullē :) Mans pārsteigums, bija, ka tik daudz apzinātības (sevis vērošanas) ir jāveic, pildot atsūtītos uzdevumus. Priekš manis vērtīgākais, ko paņēmu, ir elpošanas vingrinājumi. Te gan bija tikai daži, tomēr pateicoties izaicinājumam, sāku vairāk interesēties arī par citiem elpošanas vingrinājumiem/tehnikām. Liels paldies par e-izaicinājumu! :)

Jānis
profile-pic

Noderīga, kompakta informācija par elpošanu un elpošanas vingrinājumi, lai sagatavotu organismu un komfortabli justos ūdenī..

Armands Ābols
profile-pic

Es uzzināju to, cik patiesībā rūdīšanās ir svarīga un elpošana arī! Guvu atziņu par to, cik ļoti jāuzticas savam ķermenim.

Karīna Orlovska
profile-pic

Paldies! Tas bija ļoti pozitīvs un sevis izzinošs laiks. Ar prieku gaidīju katru uzdevumu šīs dienas, bet kur viņas paskrēja, pat nepamanīju. Kaut kad agrāk biju jau dzirdējusi par Rūdīšanas skolu un šo to jau biju sākusi pati. Ar visu to, ka dažreiz bija grūti sevi piespiest...es gāju un darīju. Mazliet biju novirzījusies no tās kolosālās sajūtas, bet šis izaicinājums bija tieši laikā.

Zane

Uzņēmumu pieredzes stāsti

profile-pic
SIA Baltreiss uzņēmuma pieredze

4 nodarbību cikls darbiniekiem par savu fizisko un mentālo spēju attīstīšanu.

profile-pic
Teikums uzņēmuma pieredze

Publiskā lekcija par mūsu spējām koprades dalībniekiem.

profile-pic
Acceture Latvia uzņēmuma pieredze

Lekcija darbiniekiem par to kā efektīva elpošana darba spēju paaugstināšanai - darbs ar elpu – kā iegūt mieru, iegūt enerģiju un pārvaldīt nervu sistēmu.

profile-pic
IF Latvia uzņēmuma pieredze

Iedvesmas lekcija darbiniekiem par Biohacking rīkiem un mūsu spējām izprast, kā strādā mūsu bioloģiskā mašīna jeb ķermenis.

profile-pic
Latio uzņēmuma pieredze

SIA Latio nekustamo īpašumu uzņēmums. Vienas dienas treniņš darbiniekiem par savu fizisko un mentālo spēju paplašināšanu, savas labsajūtas un veselības uzlabošanai. Plānošanas, stresa, elpošanas un rūdīšanās koncepta iepazīšana. 100 dalībnieki vairāka dienas un vairākas grupas.

profile-pic
Sigulda Aizrauj pieredze

Veselības nedēļas ietvaros lekcijas par mūsu spējām.

profile-pic
Sorainen Latvia uzņēmuma pieredze

Iedvesmas lekcija par mūsu spējām un to potenciālu.

profile-pic
Kapitāls Networks uzņēmuma pieredze

Vienas dienas apmācība darbiniekiem “Kā diskomfortā justies komfortā”.

profile-pic
Bonova Latvija uzņēmumu pieredze

SIA Bonova Latvija. Vadošā dzīvojamo māju attīstīšanas kompānija Ziemeļeiropā, kur Māris Žunda lasīja lekciju par elpošanas sistēmas uzlabošanu un nozīmi ikdienā, kā aukstums un karstums ir lielisks veids kā trenēt sevi!

profile-pic
HR personāls un darba tiesības konference

Personāls un darba tiesības konference 2018 – Māris Žunda lektors, kur iepazīstināja ar tēmu kā mentālā veselība jeb, ko mēs esam aizmirsuši ielikt darbinieku apmācībās? Iedvesmas runa par mūsu spējām un darba devēju lomu šajā procesā!

profile-pic
Beweship Latvija uzņēmuma pieredze

SIA Beweship loģistikas uzņēmums. Vadības komandas pasākums vairākiem darbiniekiem. Praktiski par aukstumu un karstumu. Izpratne par pirti un tās nozīmi fiziskās un mentālās veselības uzlabošanā.

profile-pic
Enefit Latvija uzņēmuma komandas pieredze

Vienas dienas darbinieku apmācība par vairākām tēmām gan praktiski, gan teorētiski. Notikuma mērķis paaugstināt darbinieku izpratni kā viņu fiziskā inteliģences zināšanas var palīdzēt fiziskās un mentālās veselības uzlabošanā. Tēmas par to, kā elpošana jeb darbs ar elpu var ietekmēt ķermeni. Tēmas par to kā dikomfortā justies komfortā jeb nervu sistēmas treniņš.

profile-pic
Tele2 Latvija uzņēmuma pieredze

Tele2 Latvia SIA. Darbinieku veselības nedēļas ietvaros lekcijas par Rūdīšanos konceptu un nervu sistēmas trenēšanu. Par sistemātisku un kompleksu pieeju sevis trenēšanā un izaugsmē jeb iepazīsties ar biohacking rīkiem moderna darbinieka acīm. Izproti, kā trenēt sevi un kāpēc? Iedvesmas un teorētiskās lekcijas.

profile-pic
Mogo Finance uzņēmuma pieredze

Lekcija darbiniekiem par programmu darbs ar elpu un to, kā elpošana ietekmē stresu un kā mēs varam vadīt savu nervu sistēmu un uzlabot pašsajūtu.

profile-pic
SIA BALTA uzņēmuma pieredze

Lekcija darbiniekiem par to, kā vadīt stresu un kā adaptēties pārmaiņām. Kā izpratne par ķermeni palīdz vadīt un izprast ķermenī notiekošos fizioloģiskos procesus.

profile-pic
SIA SafeGroup uzņēmuma pieredze

Uzņēmuma vienas dienas treniņš kombinācijā no visām programmām, darbs ar elpu, fiziskā inteliģence, aukstums un diskomforts.

profile-pic
The Begginings uzņēmuma pieredze

The Begginings restorānu tīkls, kur Rūdīšanās skola nodrošināja viena dienas darbinieku treniņu un apmācību. Komandas koučings par iepriekšējā un nākošā gada plāniem un novērtējumu. Treniņformāts par savu fizisko un mentālo spēju apzināšanos un došanos kolektīvi pirtī un āliņģī.

profile-pic
Inovuss uzņēmuma pieredze

Iedvesmas lekcijas un nodarbība aptuveni 100 dalībniekiem par mūsu spējām ietekmēt savu ķermeni, spēju elpot efektīvāk un spēju vadīt stresu.

profile-pic
ABB Latvija uzņēmuma pieredze

ABB Latvia Filiāle, kur darbinieku veselības nedēļas ietvaros Rūdīšanās koncepts un elpošanas pamati darbinieku fiziskās un mentālās veselības uzlabošanai. Lekcija uzņēmuma darbiniekiem, kur iedziļinājāmies un praktiski ar piemēriem izmēģinājām kā trenēt elpošanu.

profile-pic
Compensa Latvija uzņēmuma pieredze

Compensa Latvia apdrošināšanas kompānija, kur Māris Žunda piedalījās 10 gadu jubilejas pasākumā, kur dalījās ar iedvesmas lekcija par mūsu spējām ietekmēt savu ķermeni darbiniekiem un klientiem.

Mācību ceļojums Itālijas treniņbāzē

Rūdīšanās nav tikai aukstums, bet arī karstums. Kas riskē, tas pārspēj pats sevi. Ļoti azartiski un zinoši Rūdīšanās skolas vadītāji. Iesaku arī citiem izmēģināt Rūdīšanās skolas piedāvājumus! Kopā ar rūdīšanās skolu braucām uz Rūdīšanās mācību braucienu Itālijā, kurš norisinājās 2019.gada jūlija sākumā. Tas bija nedēļu ilgs piedzīvojums, kura laikā es izzināju savu ķermeni, prātu, sajūtas, emocijas, atklāju vaļasprieku staigāt pa burvīgajām kalnu takām un vēl daudz ko citu. Aukstums man nav svešs un es zināju, kur iesaistos, tādēļ esmu ļoti apmierināta ar vērtīgo un baudkāro braucienu. Paldies! 10+😍 Ļoti izcili.

profile-pic
Santa Mežule
>