03.-04. aprīlis 2020 – Health Performance summit

Izpārdošana!

03.-04. aprīlis 2020 – Health Performance summit

165.00  95.00 

Veselīga dzīvesveida jomā pasaulē un Latvijā sevi aizvien aktīvāk piesaka biohakeri, kas ir jauna, mūsdienu cilvēkiem piemērota kustība labākas pašsajūtas veicināšanai.  Šī ir iespēja smelties iedvesmu, pieredzi un sākt uzlauzt savas labsajūtas kodu!

Kategorija: Birka:

Apraksts

Kas ir biohacking konference?

Biohacking konference ir biohakeru instrumentu kastes publiska prezentēšana. Tev būs iespēja satikt spēcīgus, produktīvus un veselīgi progresējošus cilvēkus un dzirdēt, kā viņi var palīdzēt uzlabot Tavu dzīvi. Konferences mērķis ir mācīties, atrast līdzīgi domājošos un dalīties savos līdzšinējos panākumos un izaicinājumos.

Sociālais aspekts

Gerontoloģija. Sociālantropoloģija. Gēnu loma. Medicīnas loma veselībā. Test. Laboratorijas izmeklējumi. Tehnoloģiju loma. Laimes hormoni un neirotransmiteri. Ilgdzīvotāju stāsti. Psiholoģija. Vides faktori: mājas, darbs, daba

Ķermenis

Uzturs, gavēšana, principi. Baktērijas un vīrusi. Nervu sistēma un funkcionalitāte. Fizisko aktivitāšu patiesības un mīti. Elpošana un skābeklis. Slimības, un sāpju fizioloģija. Vides faktori: mājas, darbs, daba

Prāts

Autonomā nervu sistēma. Nogurums un atjaunošanās saistība ar flow stāvokli. Depresija, trauksme un veģetatīvā distonija. Drošība un pārticība – cik ļoti esam apdraudēti. Meditācijas un treniņi smadzenēm. Miega nozīme. 
Stimulējošās, atbalstošās un papildinošās vielas. Vides faktori: mājas, darbs, daba

Tehnoloģijas

Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ir iespaidīgas. Sensoru, mikročipu un skeneru zemās izmaksas un cilvēku radošums ir radījuši milzum daudz rīku, kas ikvienam no mums ļauj izmērīt savu sniegumu, tātad arī ietekmēt, uzlabot to.

​Zinātne

Lai sasniegtu vissmalkākās nianses sava snieguma un labsajūtas uzlabošanā, svarīga ir zinātniska pieeja. Tā kā katrs pats visu zināt nevaram, esošās pārbaudītās zinātnes atbildes var izrādīties mūsu sasniegumiem izšķirošas.

>