Pirts 4 nodarbību cikls rudenī

229.00

Ko vēl vairāk var iegūt no pirts iešanas un pieredzes?

JAUNUMS - 4 nodarbību mācību programma par pirti - iepazīsties, izproti un sajūti! Teorētiskās un praktiskās nodarbības! Šajā mācību programmā mūsu mērķis ir iepazīstināt Tevi ar to, ko vēl var darīt pirtī, kāpēc pirts ir svarīga, kā tā ietekmē cilvēka veselību un kā var palīdzēt padarīt Tavu dzīvi veselīgāku, priecīgāku un laimīgāku! Iepazīsties ar šo jauno pirts programmu modernam pilsētvides cilvēkam! 

Notīrīt
SKU: N/A Kategorija:

Apraksts

Teorijas nodarbības un mācības pirtī … Kā kļūt par profesionālu pirtī gājēju?

 • Tu iepazīsies ar to, kāpēc pirts ir svarīga, ko pirtī var darīt un kas ir jāievēro pirtī. 4 nodarbību ciklā. Pēc šīm nodarbībām Tu zināsi vairāk par pirti un tās nozīmi, kā un kāpēc tā palīdz Tev uzlabot veselību un labsajūtu.
 • Tu iesi pirtī un sajutīsi, ko var un vajag darīt pirtī praktiski darbojoties. Tu praktiski sapratīsi, kas darāms pirtī. 

Pievienojies vasaras profesionāļu mācību grupai pieredzējušo pirtnieku vadībā

 •  kopā 4 nodarbības – 2 teorētiskās mācību nodarbības un 2 pirts nodarbības

Kādēļ piedalīties 4 nodarbību mācību pirts kurss?

Šajā mācību programmā mūsu mērķis ir iepazīstināt Tevi ar to, ko vēl var darīt pirtī, kāpēc pirts ir svarīga, kā tā ietekmē cilvēka veselību un kā var palīdzēt padarīt Tavu dzīvi veselīgāku, priecīgāku un laimīgāku! Iepazīsties ar šo jauno pirts programmu modernam pilsētvides cilvēkam!

Kas ir Rūdīšanās skola?

Rūdīšanās skola ir veids, kā mēs varam dalīties savā pieredzē un zināšanās ar ikvienu, kas vēlas kļūt par sevis labāku versiju — būt enerģiskāks, pārliecinātāks, stiprāks, veselīgāks, mērķtiecīgāks un produktīvāks. Rūdīšanās skolā mēs apvienojam vairākas mūsu izmēģinātas, pārbaudītas, apgūtas un pierādītas metodes un zināšanas, lai palīdzētu Tev sasniegt savus mērķus. Mēs mācām Vima Hofa metodi, integrējam pirts mācību un ieviešam jaunu treniņu veidu, kas palīdz atklāt mūsu aizmirstās spējas sevi kontrolēt un pilnveidot fiziskā un mentālā līmenī.

Nodarbības norise:

 • 2 teorētiskās nodarbības par un ap pirti
 • 2 praktiskās nodarbības

Nodarbības datumi:

 • Novembra grupa – 1.,8.,15.,22. novembris
 • Papildus grupas datumi tiks atrunāti pirmajā tikšanās reizē, jo praktiskajās nodarbībās piedalās tikai 6 dalībnieki!

Nodarbības laiks: 18:30 – 21:30

Dalībnieku skaits: līdz 12

Kas ir jāņem līdzi uz nodarbību: šo informāciju saņemsi, kad reģistrēsies nodarbībā

Mācību vieta:

 • Teorija: Brīvības iela 180, Rīga Prakse: “Ziedlejas Gaujmaļi”, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads

Iespējamie ieguvumi no metodes apgūšanas

Tā var pozitīvi ietekmēt šādas jomas un elementus.

 • Pirts ir vieta higiēnai, veselībai un meditācijai, tur nekad nesteidzas. Pirts procedūras pamatā iedarbojas uz ādu ar temperatūras kontrastu.
 • Veidot spēju aizmirst par diskomfortu aukstumā un karstumā — labi justies konstrastos
 • Uzlabot noturību pret stresu un pārliecību par saviem spēkiem. Faktiski nav tādu cilvēku, kuri stresam nebūtu pakļauti. Sadzīvē un darba vidē ar šo vārdu parasti saprot negatīvo stresu – distresu. Pretēji tam pastāv arī patīkamais stress – eistress.

Papildu informācija

 • Mēs ar Tevi telefoniski sazināsimies pirms nodarbības
 • Tu saņemsi norādījumus, ko ņemt līdzi uz nodarbību

Nodarbības vadīs

 1. Pirts meistare, veselības aprūpes speciāliste, Mg. pedagoģijā, lektore LU Medicīnas fakultātē IVITA PIČUKANE! Sirdscilvēks, kas savu darbu saista ar klasisko medicīnu, ar jaundzimušo pataloģiju, ar pieaugušo neiroloģiju. Tagad – diagnostikas centra vecākā māsa. Savā darbībā balstās uz cilvēku un notikumu vienotu veselumu, aptverot ķermeni, garu un dvēseli. Savu prieku gūstu savstarpējā apmaiņas procesā, daloties ar zināšanām un prasmēm. Ļoti patīk dziednieciskie pirts rituāli un ķermeņa skaistumkopšanas procedūras. Veic arī pirtīžas un nedēļnieces lutināšanu pirtī.
 2. Pirts meistars, garīgais dziednieks VILNIS LEJNIEKS. Profesionālā pieredze darbā pirtī – 11 gadi. Veic dažādu psihoemocionālu situāciju risināšanu caur pirts procedūrām fiziskā un garīgā līmenī. Piedāvā relaksējošās, dziednieciskās un tematiskās pirtsdienas. Piedāvā izbaudīt arī pirts rituālus – dzimšanas dienas pirts, saulgriežu pirts, pirtīžas.

Metodes apraksts – Pirts:

Cilvēki kopš seniem laikiem ir gājuši pirtī dažādu motīvu vadīti: reliģisku, dziedniecisku, mazgāšanās, atpūtas, sociālu. Pirts kā procedūra ir ķermeņa pakļaušana augstai temperatūrai ar mērķi izsaukt svīšanu. Ar sviedriem no organisma tiek izvadītas nevajadzīgas vielas. Karstums kalpo arī kā muskuļus atslābinošs un muskuļu sāpes remdējošs līdzeklis.